Návody a inšpirácie

Modrá UV/LED lampa 48W


Je nám to ľúto, no posledný kúsok sme predali v 06/2024. Skúsime Vám však ponúknuť náhradu, ktorá by Vám mohla vyhovovať!

Popis produktu

Menšia praktická DUAL lampa je lesklej modrej farby a tak pôsobí veľmi štýlovo. Skvelo sa hodí do profesionálneho salónu a je vhodná na manikúru a pedikúru. Jednoducho dokáže vytvrdiť akýkoľvek materiál. Výkon tejto lampy je 48W. Má zabudovaných 24 led diód, ktoré majú svietivosť až 50 tisíc hodín. Digitálny displej zobrazuje čas, ktorý si môžete nastaviť až 4 tlačidlami. Na výber je 10, 30, 60 sekúnd a tlačidlo "Low Heat Mode", ktorým si zvolíte prednastavený čas 99 sekúnd. Týmto tlačidlom spustíte režim miernejšieho svietenia a pomalšieho ohrievania, ktorý je určený pre citlivé nechty. Súčasťou je aj senzor pohybu, ktorý spustí svietenie na 99 sekúnd po vložení ruky do lampy, ak nemáte nastavený žiaden čas. Magnetické dno je odnímateľné, ľahko sa dá vybrať a tým je jednoduchšia dezinfekcia a čistenie. Rozmer lampy je 20,5 x 18,9 x 9,3 cm.
farba modrá
šírka 20.5 cm
dĺžka 18.9 cm
výška 9.3 cm
štítok Výpredaj

Napájanie do elektrickej siete

Napájanie lampy je zo zadnej strany. Lampa má prbalený kábel, ktorý sa napája do elektrickej siete. 

LCD dispej a ovládanie

LCD dispej zobrazuje zvolený čas. Na výber je zo štyroch tlačidiel - 10, 30, 60 sekúnd a "Low Heat Mode", ktorým zvolíte režim miernejšieho svietenia pre citlivé nechty.

Diódy, senzory a svietivosť lampy

Lampa má 24 led diód so svietivosťou 50 000 hodín. Taktiež má lampa zabudovaný senzor pohybu, ktorý spustí svietenie po vložení ruky do vnútra. 

Magnetické dno 

Súčasťou lampy je odnímateľné dno, ktoré sa dá jednoducho vybrať a prichytiť pomocou magnetov. Tým je lampa vhodná aj na pedikúru a umožňuje ľahšie čistenie a dezinfekciu.

Copyright Noezon.sk © 2009 - 2024