Návody a inšpirácie

Cukrový depilačný vosk 100 ml


ID3775
Vašu objednávku odošleme hneď v utorok Máme viac ako 50 kusov
Vosk na depiláciu so širokou roll-on hlavicou. Ohrievajte ho v ohrievači na to určenom po dobu 10-20 minút. Cukrový vosk potom rovnomerne naneste na pokožku... Celý popis
Naša cena 2.59 €
Uvedené ceny sú s DPH (20%)

Odporúčame dokúpiť

Popis produktu

Vosk na depiláciu so širokou roll-on hlavicou. Ohrievajte ho v ohrievači na to určenom po dobu 10-20 minút. Cukrový vosk potom rovnomerne naneste na pokožku v smere rastu chĺpkov. Priložte depilačný papier a proti smeru rastu chĺpkov strhnite. Zvyšky vosku umyte vodou. Podráždenú pokožku ošetrite mliekom alebo prípravkom po depilácii.
šírka 5.5 cm
dĺžka 14 cm
výška 2 cm
objem 100 ml
štítok Zľava

Depilácia roll-on voskom

Depilácia voskom je odstránením nežiadúceho ochlpenia aj s korienkami. 100 ml vosk s roll-on hlavicou vložíme do ohrievača na depilačné vosky a prikryjeme vrchnákom. Ohrievač zapojíme do elektrickej siete. Vosk nahrievame 30-50 minút. Depilujeme suchú a čistú pokožku. Ak je už vosk roztopený, nanesieme ho na pokožku v smere rastu chĺpkov. Priložíme depilačný papier a proti smeru rastu chĺpkov rýchlo strhneme. Zvyšky vosku môžeme "pozbierať" depilačným papierom, alebo na záver ich odstránime olejom. Depilované miesto nieje vhodné vystavovať hneď slnečnému žiareniu. Podráždenú pokožku ošetrite mliekom po depilácii.

Copyright Noezon.sk © 2009 - 2024