Blog

Azulénový vosk na depiláciu 100 ml

SIMPLE USE

ID3774
SIMPLE USE
Vašu objednávku odošleme hneď zajtra! Máme viac ako 50 kusov
Depilačný vosk s výťažkom z harmančeka. Ohrievajte ho v ohrievači na depilačné vosky 40-60 minút. Pomocou širokej roll-on hlavice ho rovnomerne naneste... Celý popis
Bežná cena 2.29 €
Ušetríte 13% 0.30 €
Naša cena 1.99 €
Zľava platí do 06.07.2022
Uvedené ceny sú s DPH (20%)

Odporúčame dokúpiť

Popis produktu

Depilačný vosk s výťažkom z harmančeka. Ohrievajte ho v ohrievači na depilačné vosky 40-60 minút. Pomocou širokej roll-on hlavice ho rovnomerne naneste na pokožku v smere rastu chĺpkov. Priložte depilačný papier a proti smeru rastu chĺpkov rýchlo strhnite. Zvyšky vosku odstráňte olejom po depilácii. Do pokožky vmasírujte mlieko, alebo prípravok po depilácii, ktorý upokojí pokožku.
objem 100 ml
výška 2 cm
šírka 5.5 cm
dĺžka 14 cm
štítok Zľava

Depilácia voskom s roll-on hlavicou

Depilácia voskom je odstránením nežiadúceho ochlpenia aj s korienkami. 100 ml vosk s roll-on hlavicou vložíme do ohrievača na depilačné vosky a prikryjeme vrchnákom. Ohrievač zapojíme do elektrickej siete. Vosk nahrievame 30-50 minút. Depilujeme suchú a čistú pokožku. Ak je už vosk roztopený, nanesieme ho na pokožku v smere rastu chĺpkov. Priložíme depilačný papier a proti smeru rastu chĺpkov rýchlo strhneme. Zvyšky vosku môžeme "pozbierať" depilačným papierom, alebo na záver ich odstránime olejom. Depilované miesto nieje vhodné vystavovať hneď slnečnému žiareniu. Podráždenú pokožku ošetrite mliekom po depilácii.

Copyright Noezon.sk © 2009 - 2022