Blog

Tmavo sivé crystalpixie s fialovým leskom 5g


ID4716
Vašu objednávku odošleme hneď zajtra! Máme už len 2 kusy
Fialové exotic east pixie kamienky v tvare diamantu a tmavošedé perličky, ktoré chytajú strieborné a svetlé fialové odlesky.Vďaka tejto kombinácii ozdôb... Celý popis
Bežná cena 29.99 €
Ušetríte 20% 6.00 €
Naša cena 23.99 €
Zľava platí do 03.07.2022
Uvedené ceny sú s DPH (20%)

Popis produktu

Fialové exotic east pixie kamienky v tvare diamantu a tmavošedé perličky, ktoré chytajú strieborné a svetlé fialové odlesky.Vďaka tejto kombinácii ozdôb vytvoríte luxusné zdobenie. Postačí aplikovať ich do vrchného gélu a nechať vytvrdnúť v lampe. Crystalpixie sú balené v brúsenej fľaštičke. Pre ľahšiu aplikáciu a upratovanie je súčasťou balenia lievik. Vo fľaštičke je 5g ozdôb.
štítok Zľava
farba fialová
šírka 6 cm
dĺžka 18 cm
výška 3 cm

Detail kamienkov crystalpixie

Na fotke môžete vidieť tmavo sivé perličky a krásne brúsene fialové kamienky swarovski. Perličky majú rôzne odlesky a vaše nechty krásne rozžiaria.

Detail kamienkov crystalpixie

 

Swarovski kamienky na nechte

Na tejto fotke sú kamienky aplikované na tmavom podklade. Nanášajú sa do poslednej nevytvrdnutej vrstvy. Na záver sa lesk už neaplikuje.

Swarovski kamienky na nechte

 

Exotic east kamienky

Sú balené v dizajnovej brúsenej fľaštičke. Krásne zdobenie dosiahnete, ak kamienky nanesiete do poslednej nevytvrdnutej vrstvy. Sú vhodné na príležitostné a slávnostne použitie.

Exotic east kamienky

 

 

Medzi sypané zdobenie, ktoré zvládnete aj doma patria aj tieto crystalpixie, ktoré obsahujú Swarovski elementy. Tieto kryštály majú fialovo modrý odlesk a perličky sú tmavo sivé. Konečný výsledok je na nechte fantastický. Vymodelované nechty jemne prebrúsime a nanesieme nadlak podlak alebo stavebný UV gél. Odporúčame použiť UV gél bez výpotku. Následne nasypeme crystalpixie. Prstom alebo suchým štetcom ich upravíme a vložíme do UV lampy. Na záver lesk neaplikujeme. Zdobenie je hotové vybratím ruky s lampy.

Copyright Noezon.sk © 2009 - 2022