Návody a inšpirácie

Tmavo sivé crystalpixie s fialovým leskom 5g


ID4716
Vašu objednávku odošleme hneď zajtra! Máme už len 2 kusy
Fialové exotic east pixie kamienky v tvare diamantu a tmavošedé perličky, ktoré chytajú strieborné a svetlé fialové odlesky.Vďaka tejto kombinácii ozdôb... Celý popis
Bežná cena 29.99 €
Ušetríte 33% 10.00 €
Naša cena 19.99 €
Zľava platí do 24.06.2024
Uvedené ceny sú s DPH (20%)

Popis produktu

Fialové exotic east pixie kamienky v tvare diamantu a tmavošedé perličky, ktoré chytajú strieborné a svetlé fialové odlesky.Vďaka tejto kombinácii ozdôb vytvoríte luxusné zdobenie. Postačí aplikovať ich do vrchného gélu a nechať vytvrdnúť v lampe. Crystalpixie sú balené v brúsenej fľaštičke. Pre ľahšiu aplikáciu a upratovanie je súčasťou balenia lievik. Vo fľaštičke je 5g ozdôb.
štítok Zľava
farba fialová
šírka 6 cm
dĺžka 18 cm
výška 3 cm

Detail kamienkov crystalpixie

Na fotke môžete vidieť tmavo sivé perličky a krásne brúsene fialové kamienky swarovski. Perličky majú rôzne odlesky a vaše nechty krásne rozžiaria.

Detail kamienkov crystalpixie

 

Medzi sypané zdobenie, ktoré zvládnete aj doma patria aj tieto crystalpixie, ktoré obsahujú Swarovski elementy. Tieto kryštály majú fialovo modrý odlesk a perličky sú tmavo sivé. Konečný výsledok je na nechte fantastický. Vymodelované nechty jemne prebrúsime a nanesieme nadlak podlak alebo stavebný UV gél. Odporúčame použiť UV gél bez výpotku. Následne nasypeme crystalpixie. Prstom alebo suchým štetcom ich upravíme a vložíme do UV lampy. Na záver lesk neaplikujeme. Zdobenie je hotové vybratím ruky s lampy.

Copyright Noezon.sk © 2009 - 2024