Blog

Strieborno zlaté crystalpixie deluxe rush 5g


ID4720
Vašu objednávku odošleme hneď zajtra! Máme posledné 3 kúsky
Swarovski pixie brúsené ako diamanty získavajú zlaté odlesky. Perličky sú zas tmavošedé s kovovým leskom. Luxusná kombinácia farieb. Balené v brúsenej... Celý popis
Bežná cena 29.99 €
Ušetríte 33% 10.00 €
Naša cena 19.99 €
Zľava platí do 16.04.2024
Uvedené ceny sú s DPH (20%)

Popis produktu

Swarovski pixie brúsené ako diamanty získavajú zlaté odlesky. Perličky sú zas tmavošedé s kovovým leskom. Luxusná kombinácia farieb. Balené v brúsenej fľaštičke, kde je 5g ozdôb. Na nechtoch vytvárajú jedinečné farebné kreácie a pri každom pohybe doslova zažiaria. Aplikujte ich do poslednej vrstvy vrchného gélu. Súčasťou balenia je aj lievik, pre jednoduchú aplikáciu ozdôb.
štítok Zľava
farba strieborná, zlatá
šírka 6 cm
dĺžka 18 cm
výška 3 cm

Detail swarovski kamienkov

Zmes brúsených swarovski kamienkov s odleskami zlatej farby a šedých perličiek s kovovým leskom zluxusnia každé vaše zdobenie.

 

Zlaté crystalpixie na nechte

Takto vyzerá konečný výsledok zdobenia na tmavom podklade. Crystalpixie nasypte na poslednú vrstvu gélu a upravte suchým štetcom alebo prstom. Následne vložte vytvrdnúť do lampy.

 

Tmavošedé kamienky Swarovski

Pixie kamienky sú krásnou modernou ozdobou, ktorá rozžiari vaše nechty. Hodia sa na slávnostné príležitosti. Kamienky naneste do poslednej nevytrvdnutej vrstvy gélu.

 

Veľmi obľúbené zdobenie na rôzne slávnosti alebo len tak, pretože ste dostali chuť byť výnimočná. Crystalpixie Swarovski má strieborno zlaté sfarbenie. Ozdobiť nimi môžeme nechty gélové, akrylové alebo nechty s gél lakom. Pred zdobením modeláž jemne prebrúsime a nanesieme stavebný UV gél, UV lesk alebo nadlak podlak. Ak je necht pripravený, nasypeme crystalpixie. Zachytené crystalpixie upravíme prstom, pomarančovým drievkom alebo suchým štetcom a vložíme do UV lampy na vytvrdnutie. Vytvrdnutím UV gélu je zdobenie hotové. Ak sme použili gél s výpotkom, cleanerom jemne tento výpotok odstránime. Toto zdobenie už nepretierame žiadnym leskom.

Copyright Noezon.sk © 2009 - 2024