Blog

Číry UV gél LONEL 3 v 1 50 ml

LONEL

ID1765
LONEL
Vašu objednávku odošleme hneď zajtra! Máme posledných 15 kusov
Stavebný, priesvitný, hustý UV gél na predlžovanie nechtov, modelovanie C-oblúku a zalievanie ozdôb. Hustý gél určený pre modelovanie na šablóny. Môžete... Celý popis
Bežná cena 17.99 €
Ušetríte 28% 5.00 €
Naša cena 12.99 €
Zľava platí do 05.07.2022
Uvedené ceny sú s DPH (20%)

Odporúčame dokúpiť

Popis produktu

Stavebný, priesvitný, hustý UV gél na predlžovanie nechtov, modelovanie C-oblúku a zalievanie ozdôb. Hustý gél určený pre modelovanie na šablóny. Môžete ho nanášať aj v hrubších vrstvách. V UV lampe tvrdne 2 minúty. Pri tvrdnutí sa na jeho povrchu vytvára lepkavá vrstva, výpotok. Túto lepkavosť odstránite v prípade potreby cleanerom.
výška 4.5 cm
šírka 5.5 cm
dĺžka 5.5 cm
farba číra
objem 50 ml
štítok Zľava

Ako vymodelovať nechty hustým UV gélom.

Ak máme veľmi hustý stavebný gél, tak práca s ním je o niečo pracnejšia. Niektoré nechtárky majú radšej hustý UV gél, iné zas riedky. Výhodou je, že pri práci nesteká. Vďaka tomu môžete modelovať viac nechtov naraz. Postup je rovnaký. Na vopred predĺžený a upravený necht nanesieme tenučkú vrstvu stavebného gélu plochým štetcom a vložíme do UV lampy na vytvrdnutie. Po vybratí z lampy začneme modelovať, a to tak, že nanesieme väčšie množstvo gélu na necht a pomalými pohybmi vytvárame C-oblúk. Kedže je UV gél hustý, nemá samovyrovnávaciu schopnosť. Nanesený gél preto môžeme vyrovnať čistým štetcom, ktorý namáčame do cleaneru. Vymodelovaný necht necháme vytvrdnúť. Lepkavosť zotrieme za pomoci cleaneru a buničiny. Pilníkom odstránime vzniknuté nerovnosti a upravíme tvar. Na takto hotový necht nanesieme lesk.

Copyright Noezon.sk © 2009 - 2022