Návody a inšpirácie

Zelenozlatý prášok multi efekt LONEL 0,2 g


ID5851
Vašu objednávku odošleme hneď zajtra! Máme 26 kusov
Prášok na zdobenie nechtov s multiefektom. Ak ste sa rozhodli pre výraznejšie zdobenie s týmto práškom, tak ho môžete vkladať do výpotku pomocou aplikátora,... Celý popis
Naša cena 5.99 €
Uvedené ceny sú s DPH (20%)

Odporúčame dokúpiť

Popis produktu

Prášok na zdobenie nechtov s multiefektom. Ak ste sa rozhodli pre výraznejšie zdobenie s týmto práškom, tak ho môžete vkladať do výpotku pomocou aplikátora, ktorý je súčasť balenia. Je hrubšej zrnitosti a na nechte vytvára výrazné, no zároveň jednoduché vzory zlatej a zelenej farby. Druhý spôsob použitia prášku je ako mirror prášky. Stačí ho vleštiť do nadlaku podlaku pomocou aplikátora, alebo prstom. Zdobenie tak vytvára holografické vzory. Obe zdobenia je potrebné zafixovať nadlakom podlakom.
farba zelená, zlatá
výška 1.5 cm
dĺžka 4 cm
šírka 4 cm

Nanášanie prášku

Pomocou aplikátora, ktorý je súčasťou balenia prášok jednoducho vleštíte na vytvrdnutý nadlak podlak. Docielite tak mirror efekt.

Jednoduché zdobenie

Pre výraznejšie zdobenie naneste prášok na vzniknutý výpotok. Prášok stačí jemne vklepkávať do vzniknutého výpotku. Toto zdobenie je potrebné zafixovať záverečnou vrstvou.

Zeleno zlatý chrómový prášok, ktorým vždy vytvoríte zaujímavé nechty. Spôsob zdobenia je dvojaký. Prvý je klasické zdobenie s výsledným mirror efektom. Postupujeme tak, že si na pripravený necht s tmavým podkladom nanesieme bezvýpotkový chrómový base/top, ktorý dáme do LED lampy na pár sekúnd, alebo do UV lampy. Po vybratí vyleštíme prášok po celom povrchu nechta pomocou priloženého aplikátora. Celé to opäť zafixujeme bezvýpotkovým nadlakom podlakom na chrópmové nechty. Druhý spôsob zdobenia je prikladanie prášku aplikátorom. Na vymodelované nechty v tenkej vrstve nanesieme stavebný gél. Do neho nasypeme tento prášok a vložíme do lampy. Po vytvrdnutí ometieme prebytočný prach. Na konci celé zdobenie taktiež zafixujeme finálnym leskom.

Copyright Noezon.sk © 2009 - 2024