Návody a inšpirácie

Strieborný holografický prášok LONEL 0,2 g


ID3953
Vašu objednávku odošleme ešte dnes! Máme viac ako 50 kusov
Holografický prášok zanechá na nechtoch zaujímavý farebne sa meniaci efekt. Prášok sa nanáša pomocou aplikátora, ktorý je súčasťou balenia. Neleští sa.... Celý popis
Bežná cena 7.99 €
Ušetríte 38% 3.00 €
Naša cena 4.99 €
Zľava platí do 30.05.2024
Uvedené ceny sú s DPH (20%)

Odporúčame dokúpiť

Popis produktu

Holografický prášok zanechá na nechtoch zaujímavý farebne sa meniaci efekt. Prášok sa nanáša pomocou aplikátora, ktorý je súčasťou balenia. Neleští sa. Na nechty naneste UV gél s výpotkom a po vytvrdnutí aplikujte prášok do výpotku. Na záver nechty pretrite nadlakom podlakom alebo vrchným UV gélom.
štítok Výpredaj
farba strieborná
šírka 3.6 cm
výška 2 cm
dĺžka 3.6 cm

Holografické zdobenie nechtov

Konečný výsledok pri striebornom holografickom prášku sú farebne sa meniace nechty. Prášok treba na záver zafixovať nadlakom podlakom.

 

zdobenie

Ako aplikovať holografický prášok

Holografický prášok sa aplikuje trošku inač ako mirror zrkadlové prášky. Pre strieborný odlesk je potrebne mať tmavý podlkad. Na necht s tmavým podkladom nanesieme nadlak podlak s výpotkom a necháme vytvrdnúť v UV lampe 2 min. Po vytvrdnutí vám ostane necht mierne lepkavý, pozor nezotierame výpotok. Na tento výpotok aplikujeme holografický prášok pomocou aplikátora. Prášok neleštíme len vklepávame. Aplikáciu prášku si môžme pomôcť aj prstom. Nakoniec prášok zafixujeme nadlakom podlakom.

Copyright Noezon.sk © 2009 - 2024