Návody a inšpirácie

Leštiaci holografický prášok LONEL 0,2 g


ID4582
Vašu objednávku odošleme ešte dnes! Máme viac ako 50 kusov
Strieborný prášok s hrubším zrnom, ktorý po vleštení do bezvýpotkového nadlaku podlaku na chrómové nechty vytvorí na nechtoch nádherný holografický efekt.... Celý popis
Bežná cena 7.99 €
Ušetríte 63% 5.00 €
Naša cena 2.99 €
Zľava platí do 25.05.2024
Uvedené ceny sú s DPH (20%)

Odporúčame dokúpiť

Popis produktu

Strieborný prášok s hrubším zrnom, ktorý po vleštení do bezvýpotkového nadlaku podlaku na chrómové nechty vytvorí na nechtoch nádherný holografický efekt. To znamená, že základ bude strieborný, no s výraznými farebnými odleskami. Na fotografii sú zobrazené odlesky, ktoré vznikli vleštením na čierny podklad. Po vyleštení zafixujte zdobenie opäť vrstvou nadlaku podlaku, alebo finish gélom. Tento spôsob zdobenia je určený na gél lak, akryl alebo UV gél. V balení sú aj dva aplikátory na nanesenie a leštenie prášku.
štítok Zľava
farba strieborná
šírka 3 cm
výška 1.7 cm
dĺžka 3 cm

Aurora so svojimi odleskami

Po vleštení do nechtov vytvára jedinečné odlesky v rôznych farbách. 0,2 gramov tohto prášku je balený v zapečatenom tégliku.

Aurora so svojimi odleskami

Aurora vytvára rôzne efekty

Svojimi odleskami vytvára unikátny vzhľad na každej farbe podkladu. Na fotografii môžete vidieť použitie na čiernom, červenom a bielom podklade.

Aurora vytvára rôzne efekty

Prášok Aurora s aplikátorom 

Aurora je zabalená v uzatvárateľnom zlatom obale spolu s dvoma aplikátormi pre jednoduché nanášanie. Téglik je zapečatený ochrannou fóliou.

Prášok Aurora s aplikátorom

Krásny holografický prášok, ktorý sa aplikuje na vopred pripravené nechty. Ozdobiť môžeme gélové, akrylové a nechty spevnené gél lakom. Pred aplikáciou prášku je potrebné najprv natrieť chrómový base/top, ktorý necháme vytvrdnúť v UV alebo LED lampe. Po vybratí z lampy nanesieme prášok pomocou aplikátora a vyleštíme. Intenzívnu farbu prášku docielime pri tmavom podklade. Po vyleštení opäť nanesieme chrómový base/top v tenučkej vrstve a vložíme do lampy. Takto ozdobené nechty sú veľmi moderné a trendy.

Copyright Noezon.sk © 2009 - 2024