Návody a inšpirácie

Promed Ultra Pro S


ID3267
Na sklade Máme už len 1 kúsok!
Elegantná brúska Promed Ultra Pro S je určená pre starostlivosť o ruky, nohy a nechty. Slúži aj na liečbu mozoľov, zarastajúcich nechtov alebo odstránenie... Celý popis
Bežná cena 159.90 €
Ušetríte 9% 14.00 €
Naša cena 145.90 €
Zľava platí do 16.07.2024
Uvedené ceny sú s DPH (20%)

Odporúčame dokúpiť

Popis produktu

Elegantná brúska Promed Ultra Pro S je určená pre starostlivosť o ruky, nohy a nechty. Slúži aj na liečbu mozoľov, zarastajúcich nechtov alebo odstránenie stvrdnutej kože. Je vhodná aj na akrylové a gélové nechty. Brúsne pero má dve tlačidlá pre reguláciu otáčok. Má max 13 000 ot,/min. Spätný chod je samozrejmosťou. Súčasťou balenia je sada nadstavcov, brúsnych kotúčikov a čistiaca kefka. Uložená vo vystuženom textilnom kufríku.
farba modrá
otáčky 13000 ot./min
výška 2.5 cm
šírka 8 cm
dĺžka 22 cm
štítok Zľava

 

Ovládanie brúsky

  1. Vsunutím založte nástavec do brúsneho pera.
  2. Brúsku zapojte do elektrickej siete.
  3. Pridržaním červeného tlačidla zapnete brúsku a zvyšujete otáčky.

  4. Pridržaním modrého tlačidla znižujete otáčky, až brúsku vypnete.

  5. Smer rotácie brúsneho nástavca si zvolíte posunutím modrého tlačidla na zadnej strane.

  6. Po ukončení práce s brúskou je potrebné ju vypnúť pridržaním modrého tlačidla a odpojiť zo siete.

 

brúska

Brúsne nástavce

Nástavce a brúsne kotúčiky sú súčasťou balenia. Sú vhodné na odstránenie kožtičky v okolí nechtov, odstránenie stvrdnutej kože, prebrúsenie gelových a akrýlových nechtov. Nástavce sa do brúsky nasúvajú.

nástavce

Brúska Promed Ultra Pro S je určená pre starostlivosť o ruky, nohy a nechty ako aj umelé nechty. Brúska nemeckej kvality vám zabezpečí dlhú životnosť prístroja a komfort pri práci. Slúži aj na liečbu mozoľov a zarastajúcich nechtov. Celé ovládanie brúsky sa nachádza na brúsnom pere. Maximálna rýchlosť je 13 000 ot./min. Súčasťou balenia je sada kvalitných nadstavcov, brúsne kotúčiky a čistiaca kefka. Všetko príslušenstvo spolu s brúskou je uložené vo vystuženom obale.

Copyright Noezon.sk © 2009 - 2024