Návody a inšpirácie

Promed Pedisenso Duo


ID3268
Vašu objednávku odošleme hneď zajtra! Máme už len 2 kusy
Promed pedisenso duo je špeciálna brúska určená pre diabetikov. Automatické zastavenie pri vyššom tlaku zabezpečí žltá klzná spojka. Má ľahké ovládanie.... Celý popis
Naša cena 107.90 €
Uvedené ceny sú s DPH (20%)

Odporúčame dokúpiť

Popis produktu

Promed pedisenso duo je špeciálna brúska určená pre diabetikov. Automatické zastavenie pri vyššom tlaku zabezpečí žltá klzná spojka. Má ľahké ovládanie. Je určená na manikúru a pedikúru. Maximálne otáčky 4000 ot/min. Do brúsneho pera sú vhodné nadstavce s priemerom 2,33 - 2,35 mm. Nadstavce a brúsne kotúčiky sú súčasťou balenia. Brúska je uložená vo vystuženom textilnom kufríku.
farba biela
otáčky 4000 ot./min
výška 2.5 cm
dĺžka 22 cm
šírka 8 cm

Ovládanie brúsky

  1. Na brúsne pero naskrutkujte bielu alebo žltú časť na uchopenie nástavcov (klzné spojky). Žltá automaticky zastaví pri vyššom tlaku.

  2. Brúsku zapojde do elektrickej siete.
  3. Brúsku zapnete modrým kolieskom v zadnej časti, ktorým zároveň regulujete otáčky.

  4. Po ukončení práce s brúskou je potrebné ju vypnúť a odpojiť zo siete.

 

 

brúsne pero

Sada brúsnych nástavcov

Nástavce a brúsne kotúčiky sú súčasťou balenia. Vhodné na manikúru a pedikúru, odstránenie kože alebo prebrúsenie nechtov. 

nástavce

Špeciálna brúska na manikúru, pedikúru pre domáce použitie, vhodná aj pre diabetikov. Má jednoduché ovládanie pre plynulé regulovanie otáčok. Spätný chod je u brúsky tejto kvality samozrejmosťou. Súčasťou brúsky sú 2 klzné spojky a sada profesionálnych a kvalitných nadstavcov s dlhou životnosťou. Žltá klzná spojka zabezpečuje zastavenie brúsky pri vyššom tlaku, aby nedošlo k zraneniu. Maximálna rýchlosť je 4 000 ot./min.

Copyright Noezon.sk © 2009 - 2024