Návody a inšpirácie

Brúska na nechty Promed 620 DeLuxe


Vašu objednávku odošleme hneď zajtra! Máme už len 2 kusy
Brúska Promed 620 deluxe, manikúra a pedikúra na profesionálne použitie. Je vhodná na gélové nechty. Je zdobená malým diamantovým kamienkom. Brúska zároveň... Celý popis
Bežná cena 189.95 €
Ušetríte 21% 40.05 €
Naša cena 149.90 €
Zľava platí do 25.05.2024
Uvedené ceny sú s DPH (20%)

Odporúčame dokúpiť

Popis produktu

Brúska Promed 620 deluxe, manikúra a pedikúra na profesionálne použitie. Je vhodná na gélové nechty. Je zdobená malým diamantovým kamienkom. Brúska zároveň slúži aj ako stojan na brúsne pero. Má aj spätný chod a max. 20 000 ot./min. Súčasťou balenia je 8 brúsnych nadstavcov, 30 brúsnych kotúčikov a uteráčik.
farba biela
otáčky 20000 ot./min
dĺžka 24 cm
výška 15.5 cm
šírka 16.5 cm
štítok Zľava
  • Rozmery:  11 x 9 x 8 cm
  • Hmotnosť brúsneho pera:  75 g
  • Otáčky: 20 000 ot/min.

 

Ovládanie brúsky

  1. Do zdroja brúsky zpojte brúsne pero.
  2. Do príslušného otvoru na brúnom pere nasuňte brúsny nástavec

  3. Brúsku pripojte do elektrickej siete.
  4. Brúsku zapnete otočením potenciometra. Rozsvietia sa zelené diódy.Otočením do pravej strany zapnete pravotočivý chod brúsky. Otočením do ľavej strany zapnete ľavotočivý chod brúsky.

  5. Brúsku vypnete otočením potenciometra do polohy speed.

  6. Po ukončení práce s brúskou je potrebné ju vypnúť a odpojiť zo siete.

zdroj brúsky

Brúsne pero

Pripája sa do zdroja brúsky. Jeho hmotnosť je 75g. Má plastovú rukoväť a nízke vibrácie.  Brúsne pero je vhodné pre všetky tipy nástavcov s priemerom 2,32 -2,35 mm.

pero brúsky

Brúsne nástavce

Sada brúsnych nástavcov a brúsnych kotúčikov je súčasťou balenia. Vďaka ním sa ľahko odstráni stvrdnutá koža a tiež odstráni alebo prebrúsi gél na nechtoch. Nástavce je vhodné sterilizovať v ultrazvukovej čističke. 

nástavce

Adaptér k brúske

Pomocou neho zapojíte brúsku do elektrickej siete.

adaptér

Brúska na domáce a profesionálne použitie, pre ošetrenie rúk, nôh a umelých nechtov. Vyrobená v Nemecku značky Promed zaručuje dlhú životnosť prístroja. Je zabalená v ochrannom obale spolu s kvalitnými nadstavcami, brúsnymi kotúčmi, kefkou na očistenie nadstavcov, plastovým stojanom a uterákom. Pomocou jedného prvku, ktorý je zdobený kryštálom, ovládame celý chod brúsky. Maximálna rýchlosť je 20 000 ot./min.

Copyright Noezon.sk © 2009 - 2024