Blog

Mikulášske zdobenie nechtov

Prečítate za 3 minúty

Pomaly, ale isto sa k nám blíži čas vianoc a s ním aj Mikuláš. Je to obdobie plné ozdôb, ktoré môžeme vidieť v obchodoch v domácnostiach, ba dokonca aj na nechtoch. Jedno z takých zdobení vám pre inšpiráciu ponúkame aj my.

Celoplošné zdobenie: Niektoré nechty vymodelujeme len čírym stavebným gélom a pilníkom im upravíme tvar do dokonalosti. Na takto upravené nechty nanesieme červený UV gél pomocou plochého štetca na celý povrch a necháme polymerizovať v lampe. Vrstvy farebného gélu zopakujeme minimálne dva krát, aby sme docieli sýtosť farby. Po vytvrdnutí nechty ozdobíme bielym UV gélom a tenkým štetcom. Predtým ako začneme kresliť, môžeme na osvieženie a spestrenie použiť rôzne prášky, napríklad auroru. Na hotový farebný necht, ktorý môže byť ozdobený aurorou, ale nemusí, si bielym gélom nakreslíme vločku alebo hviezdu. Do nevytvrdnutého zdobenia nasypeme glitrový prach. Ten jemne oklepeme a necháme polymerizovať v lampe. Po vytvrdnutí zvyšky glitrov odstránime kefkou.

Ozdobená francúzska manikúra: Na ostatných nechtoch si vytvoríme francúzsku manikúru. Kamuflážnym gélom si predĺžime lôžko a vložíme do lampy na vytvrdnutie. Po vytvrdnutí pokračujeme špičkou, na ktorú nanesieme biely UV gél. Francúzsku manikúru prizdobíme bielymi glitrami, ktoré pripomínajú sneh. Aj tie necháme vytvrdnúť. Po vytvrdnutí vytvoríme c-oblúk stavebným UV gélom a necháme polymerizovať. Pilníkom upravíme tvar a nanesieme UV lesk. Nechtovú špičku môžeme ozdobiť aj červeným UV gélom a tak vytvoriť mikulášsku čiapku. Ak je červená špička vytvrdnutá, prizdobíme ju zlato červeným UV gélom a vložíme do lampy. Po vytvrdnutí aj tento necht zafixujeme stavebným UV gélom a vytvoríme c-oblúk. Necht upravíme pilníkom a nanesieme UV lesk. Rovnako aj tu použijeme biely UV gél a tenkým štetcom nakreslíme mikulášsku čiapku. Do ešte nevytvrdnutého bieleho UV gélu aplikujeme glitre a necháme polymerizovať v lampe. Po vytvrdnutí tiež zdobenie oprášime jemnou kefkou.Týmto krokom sú nechty a zdobenie hotové.

ID2151
7.99 €
3.99 €
ID2153
3.69 €
1.99 €
ID2254
Červený UV gél LONEL 052 5ml
Máme viac ako 50 kusov
2.79 €
ID4707
Biely sneh na nechty Rossart 1 mm
Výpredaj Máme viac ako 50 kusov
0.69 €
ID5282
Glitrový prach pure silver Rossart
Novinka Výpredaj Máme viac ako 50 kusov
1.49 €
0.89 €

Dúfame, že týmto videom sme vás trochu inšpirovali, a takéto zdobenie si čoskoro vytvoríte aj vy :)

Copyright Noezon.sk © 2009 - 2024