Blog

Pletenie a háčkovanie

Ako vyrobiť macrame hviezdu

Tvorivá aktivita, ktorú hravo zvládnu aj tí najmenší. Vyrobte si spolu s nimi macrame hviezdu, ktorá rozžiari každý detský kútik. So špagátmi Natana a drevenými šablónami to bude hračka.

Čítaj viac

Rozčesatelné špagáty pre váš nový projekt

Husté strapce, ktoré dávajú macrame tvorbe dokonalý výsledok. Ak vás zlákala uzlíková technika, na vašej tvorivej poličke by nemali chýbať rozčesatelné špagáty. Ako sa v nich vyznať a čím ich doplniť? Prezradíme v dnešnom článku.

Čítaj viac

Vlny DROPS. Pletenie plné farieb a zábavy

Kvalitné materiály, rozmanité farby a dlhoročná tradícia. Vlny DROPS prinášajú do kreatívnej tvorby viacero benefitov. Tvorba pre malých i veľkých sa môže začať. Tieto priadze oživia vaše nové pletené projekty.

Čítaj viac

Inšpirácie jar/leto 2023 v pletení a háčkovaní

Milovníci ručnej tvorby vstupujú do ďalšej sezóny s jasnou víziou. Vniesť do sveta pletenia a háčkovania novú energiu. Vonku sa prebúdza život a s ním aj chuť tvoriť. Inšpirácie na jar a leto 2023 sú pripravené, ktorým smerom sa vydáte vy?

Čítaj viac

Ako vyrobiť macrame listy

Ozdobia prázdnu stenu, oživia stolovanie, v menšej verzii doplnia vašu obľúbenú kabelku. Macrame listy sú naozaj univerzálnou dekoráciou. Vyrobte si svoj originál pomocou šikovnej šablóny.

Čítaj viac

Macrame záložka do knihy

Studnice nekonečnej múdrosti a inšpirácie majú svoj sviatok. Mesiac marec už tradične patrí knihám a NOEZON chce túto špeciálnu udalosť osláviť tiež. Pridajte sa k nám a vytvorte si originálneho spoločníka. Macrame záložka poteší nielen vášnivých knihomoľov.

Čítaj viac

Veľkonočný veniec z puffy vlny. Ako si ho vyrobiť doma?

V obchodoch sa to už hemží veľkonočným sortimentom. Pustili ste už jar do svojich príbytkov? Ak ste tak ešte nestihli urobiť, máme pre vás tip na dekoráciu, ktorú si zamilovali skúsené i začínajúce pletárky. Ako na veľkonočný veniec z puffy vlny?

Čítaj viac

Obliečka na vankúš z Puffy vlny

Mäkučká, príjemná na dotyk a presne podľa vašich predstáv. Zhotovte si spolu s nami jedinečný kúsok, ktorý sa postará o správne teplo domova. Obliečka na vankúš z Puffy vlny bude s týmto návodom hračka.

Čítaj viac

Háčkované odličovacie tampóny

Originálne, ľúbivé na pohľad a vyrobené s ohľadom na životné prostredie. Háčkované odličovacie tampóny sú skvelou náhradou za jednorazovú klasiku. Prečo by nemali chýbať na vašej kúpeľňovej poličke a ako si ich vyrobiť?

Čítaj viac

Ako vyrobiť brmbolec pomocou šablóny

Ozdobí rôzne druhy odevu a z bytových doplnkov vyčaruje jedinečné kúsky. Dnes vám ukážeme, ako vyrobiť brmbolec z vlny pomocou šablóny. Do tvorby môžete zapojiť všetkých členov rodiny. Poďme na to!

Čítaj viac

Teplotná deka

Výzva s prívlastkom celoročná. Teplotná deka preverí vaše zručnosti, trpezlivosť, ale aj chuť dotiahnuť veci do úplného konca. Ak si radi dávate predsavzatia, môžete tento čas využiť na odštartovanie nového farebného projektu. Ako na teplotnú prikrývku?

Čítaj viac

Kabelka z kanavy aj pre začiatočníkov

Originálny doplnok s pridanou hodnotou, ktorý zvládnu zhotoviť aj handmade začiatočníci. Kabelka z kanavy je dnes jednotkou v našom hľadáčiku inšpirácie. Vďaka tejto šikovnej šablóne získate v šatníku unikát vhodný na špeciálne príležitosti, ale aj na bežné nosenie.

Čítaj viac
Copyright Noezon.sk © 2009 - 2023