Blog

Pletenie a háčkovanie

Vianočný Puffy veniec

Vianočná dekorácia, ktorú zvládnu hravo vytvoriť aj deti. Vianočný Puffy veniec rozvinie detskú kreativitu tým správnym spôsobom. Takto jednoducho si ho vytvoríte aj vy doma!

Čítaj viac

Vianočný stromček z Puffy vlny

Netradičný vianočný stromček môže byť realitou vďaka Puffy vlne. Vyskúšajte ručné pletenie bez ihlíc a pripravte si originálny symbol Vianoc. V hlavnej úlohe Alize Puffy, Noezon inšpirácia a vaša tvorivosť.

Čítaj viac

Tvorivé Vianoce s macrame ozdobami

Handmade technika, ktorá sa stala obľúbenou naprieč všetkými generáciami. Macrame poznali už naše babičky, túto tvorivú štafetu dnes smelo preberajú aj mladšie ročníky. Pozrite sa spolu s nami na to, ako zakomponovať uzlíky do vianočného zdobenia.

Čítaj viac

Originál vianočný darček - inšpirácie

Vyrobené a podarované s láskou. Už viete, čo zabaliť svojim milovaným pod vianočný stromček? Ak chcete niečo skutočne výnimočné, podarujte im handmade darček. V tomto sviatočnom zozname nájdete inšpirácie na originálne, ručne robené výrobky, ktoré potešia malých aj veľkých.

Čítaj viac

Háčkované papučky s protišmykovou podrážkou Ideal

Dnešnú inšpiráciu venujeme tým najmenším. Háčkované papučky s protišmykovou podrážkou sú nielen estetickým, ale aj praktickým doplnkom. Vyčarujte si háčikom svoj vlastný originál.

Čítaj viac

Vyšívaný line art obraz

Line art umenie v spojení s vyšívaním. Na prvý pohľad dva odlišné svety ponúkajú inšpiratívny spôsob ako si vytvoriť modernú dekoráciu do príbytku. Jedinečný obraz v čistých líniách môže zdobiť aj vašu stenu.

Čítaj viac

Macrame vianočný stromček

Ručne robené vianočné ozdoby, ktoré dodajú sviatkom to správne čaro. Zapojte sa do Noezon výzvy a vytvorte si originálny macrame stromček. Prípravu hravo zvládnu aj začiatočníci.

Čítaj viac

Bábika Wednesday háčikom

Pobláznila sociálne siete, ale aj šikovné ruky tvorcov. Wednesday Addamsová zahviezdila nielen v populárnom seriáli. Svoje miesto si tiež našla medzi kreatívnou komunitou, kde sa to hemží handmade bábikami na rôzny spôsob.

Čítaj viac

Ručná tvorba ako terapia pre mozog aj dušu

Vo svete, ktorý je neustále v pohybe často hľadáme únik, ktorý pomôže zregenerovať naše vnútro. Prechod z virtuálnej reality do tej skutočnej je čoraz náročnejší. Ako si vytvoriť bezpečný offline priestor a dopriať oddych svojej duši? Odpoveď prinášajú ručné práce.

Čítaj viac

Jeseň a zima 2023 v pletení a háčkovaní

Vzdušné a ľahké materiály strieda hrejivé vrstvenie. Aké trendy ovládnu jeseň a zimu 2023 vo svete handmade? Sezóna padajúceho lístia bude plná luxusného mohéru a objemnejších vlákien. Obdobie horúceho čaju a poctivej pleteniny je späť.

Čítaj viac

Moderné vyšívanie dutou ihlou

Jednoduchá, efektná a dostupná pre každého. Dutá ihla mení pohľad na tradičné vyšívanie. Táto technika si našla priaznivcov naprieč všetkými vekovými kategóriami. Ako si vytvoriť 3D dekorácie a prečo na výbere materiálu naozaj záleží?

Čítaj viac

Aká priadza je vhodná na jeseň a zimu?

Príroda sa pomaly ukladá na zimný spánok, dni sú sychravejšie, noci chladnejšie. Presúvame sa do interiérov a viac času venujeme svojim koníčkom. Pletenie a háčkovanie sa odjakživa spájali s chladnými mesiacmi. Či už ste začiatočník, alebo tvoríte dlhšie, máme pre vás šikovný manuál. Akú priadzu zvoliť na jesenné a zimné úplety?

Čítaj viac
Copyright Noezon.sk © 2009 - 2023