Blog

Pletenie a háčkovanie

Teplotná deka

Výzva s prívlastkom celoročná. Teplotná deka preverí vaše zručnosti, trpezlivosť, ale aj chuť dotiahnuť veci do úplného konca. Ak si radi dávate predsavzatia, môžete tento čas využiť na odštartovanie nového farebného projektu. Ako na teplotnú prikrývku?

Čítaj viac

Kabelka z kanavy aj pre začiatočníkov

Originálny doplnok s pridanou hodnotou, ktorý zvládnu zhotoviť aj handmade začiatočníci. Kabelka z kanavy je dnes jednotkou v našom hľadáčiku inšpirácie. Vďaka tejto šikovnej šablóne získate v šatníku unikát vhodný na špeciálne príležitosti, ale aj na bežné nosenie.

Čítaj viac

Bábika Wednesday háčikom

Pobláznila sociálne siete, ale aj šikovné ruky tvorcov. Wednesday Addamsová behom niekoľkých týždňov zahviezdila nielen v novom seriáli. Svoje miesto si tiež našla medzi kreatívnou komunitou, kde sa to hemží handmade bábikami na rôzny spôsob.

Čítaj viac

Kreatívne pletenie s Alize Puffy More aplikáciou

Patentovaná priadza z produktovej línie tureckého výrobcu, ktorá je unikátna vo viacerých smeroch. Ak vás láka netradičné pletenie bez ihlíc, spoznajte Alize Puffy More. Ručná tvorba nebola nikdy jednoduchšia, pomôže vám šikovná aplikácia.

Čítaj viac

Pletieme a háčkujeme vo farbe roka 2023

Náboj optimizmu, životného elánu a odhodlania. Reč je o víťaznej farbe roka 2023, ktorá bude dominovať nasledujúcim dvanástim mesiacom. Na poličkách pripravte miesto pre Viva Magenta vlny, priadze, špagáty a galantériu.

Čítaj viac

Ako vybrať vlnu na pletené rukavice

Huňaté, bezprstové, trblietavé či staré dobré palčiaky. Pletené rukavice sú povinnou výbavou do mrazivých dní. Keď sa k tomu pridá ručná výroba, tak je to láska na prvý dotyk. Ako si vytvoriť kúsok, ktorý dokonale zahreje ruky, ale aj pohľady okolia?

Čítaj viac

Vianočný stromček z Puffy vlny

Netradičný vianočný stromček môže byť realitou vďaka Puffy vlne. Vyskúšajte ručné pletenie bez ihlíc a pripravte si originálny symbol Vianoc. V hlavnej úlohe Alize Puffy, Noezon inšpirácia a vaša tvorivosť.

Čítaj viac

Macrame vianočný stromček

Ručne robené vianočné ozdoby, ktoré dodajú sviatkom to správne čaro. Zapojte sa do Noezon výzvy a vytvorte si originálny macrame stromček. Prípravu hravo zvládnu aj začiatočníci.

Čítaj viac

Originál vianočný darček - inšpirácie

Vyrobené a podarované s láskou. Už viete, čo zabaliť svojim milovaným pod vianočný stromček? Ak chcete niečo skutočne výnimočné, podarujte im handmade darček. V tomto sviatočnom zozname nájdete inšpirácie na originálne, ručne robené výrobky, ktoré potešia malých aj veľkých.

Čítaj viac

Vianočná hviezda z drevených korálikov

Handmade vianočné dekorácie sú veľkou výzvou aj tento rok. Vymeňte nekonečné naháňanie sa po supermarketoch za ozdoby, ktoré dýchajú originalitou. Ak obľubujete jednoduchosť a prírodné materiály, nechajte sa inšpirovať naším návodom a vytvorte si vianočné hviezdy z drevených korálok.

Čítaj viac

Ideal pomôcky na pletenie

Máte pred sebou nový handmade projekt? So správnymi pomôckami na pletenie či háčkovanie to bude hračka. Spoznajte značku Ideal, ktorá prináša množstvo praktických produktov na ručné práce. Prebuďte v sebe tvorivosť a pustite sa do ďalšej výzvy.

Čítaj viac

Certifikované detské priadze

Výber priadzí na detské projekty nie je len o estetike. Vlákna, ktoré budú zdobiť úplety pre deti, by mali spĺňať vysoké požiadavky na kvalitu a zdravotnú nezávadnosť. Tie v súčasnosti zastrešuje medzinárodný certifikát OEKO-TEX® STANDARD 100. Ktoré certifikované priadze sú vhodné na tvorbu pre drobcov a prečo by mali patriť k produktovej kategórii s číslom 1? Dozviete sa v dnešnom článku.

Čítaj viac
Copyright Noezon.sk © 2009 - 2023