Blog

Noezon v Teleráne

Tvoríme vianočné dekorácie s deťmi

Vianoce. Čas, kedy sa v každom dospelákovi prebúdza kus dieťaťa. Dodajte očakávaným sviatkom roka magické čaro a vyrobte si spolu s ratolesťami vianočnú výzdobu. 2. decembra sa štúdio Telerána premení na malú sviatočnú dielňu, v ktorej budú vznikať vence z Puffy vlny.

Čítaj viac

Tvorivé Vianoce s macrame ozdobami

Handmade technika, ktorá sa stala obľúbenou naprieč všetkými generáciami. Macrame poznali už naše babičky, túto tvorivú štafetu dnes smelo preberajú aj mladšie ročníky. V ďalšom vysielaní Telerána sa pozrieme na to, ako zakomponovať uzlíky do vianočného zdobenia.

Čítaj viac

Gél lak nechty, ktoré zvládnete vytvoriť aj doma

Jednoduchá a trvácna úprava nechtov ako od profesionála? Naučte sa pracovať s gél lakom. V ďalšom vysielaní Telerána vás inšpirujeme postupom, ktorý hravo zvládnete aj v pohodlí domova. Na obrazovkách Markízy sa Noezon objaví opäť, a to 4. novembra!

Čítaj viac

Ručne pletená deka z Alize Puffy

Drahé kreatívne duše, máme pre vás novinku! Noezon vás po novom bude inšpirovať nielen tématickými blogmi, ale aj prostredníctvom televíznej obrazovky. Z útulného štúdia Telerána vám pravidelne pošleme veľkú dávku tvorivosti. Začíname už tento piatok, 21. októbra. Spoločne si zhotovíme ručne pletenú deku z Alize Puffy vlny.

Čítaj viac
Copyright Noezon.sk © 2009 - 2022