Blog

Noezon v Teleráne

Jesenné macrame listy

Handmade dekorácia, ktorá spestrí vašu jesennú výzdobu. Macrame listy si môžete vytvoriť jednoducho z pohodlia domova. Noezon opäť prebudí vašu tvorivosť prostredníctvom televíznej obrazovky.

Čítaj viac

Dokonalé macrame pomocou šablón

Macrame dekorácie v dokonalom tvare? Vyskúšajte tvorenie so šikovnými pomocníkmi. Nezáleží na tom, či ste začiatočník alebo pokročilý. S našimi šablónami zvládnete túto kreatívu ľavou zadnou.

Čítaj viac

Vyšívaná kanava kabelka

Doplnok, ktorý prebudí vašu tvorivosť a upúta pozornosť okolia. Vyšívaná kabelka z kanavy nadchne pokročilých, ale aj úplných začiatočníkov. Nečakajte na limitované kolekcie, vytvorte si svoj vlastný originál.

Čítaj viac

Macrame stolovanie v interiéri aj na terase

Z interiéru rovno na letné terasy. Záhradné stolovanie môže mať originálnu a ekologickú podobu. Keď sa spojí macrame technika a šikovné ruky, vzniká svieži aranžmán na rôzne udalosti. Téma pre júnové Teleráno je jasná!

Čítaj viac

Tvorivé macrame s deťmi

Dekorácia, ktorá rozveselí každú detskú izbu. Spoznajte čaro uzlíkovania spolu so svojimi deťmi a vytvorte si závesné macrame na stenu. Ďalšie vysielanie Telerána bude farebné, hravé a veselé.

Čítaj viac

Krásne lesklé nechty s japonskou manikúrou

Pevné a lesklé nechty bez použitia laku? S japonskou manikúrou premeníme toto želanie na skutočnosť. V piatkovom vysielaní Telerána necháme zažiariť prirodzenosť a vrátime vás k základom starostlivosti o nechtovú platničku.

Čítaj viac

Veľkonočné dekorácie s deťmi

Príprava veľkonočnej výzdoby vie byť zábavná, ale aj edukatívna. Noezon v štúdiu Telerána prebudí tvorivosť spolu s deťmi. Zo špagátov a korálok vytvoríme hlavné dekorácie sezóny. Tešíme sa na vás už v piatok, 24. marca.

Čítaj viac

Veľkonočný Puffy veniec s deťmi

Pastelové tóny s hravým zdobením, ktoré sú základom pre obľúbenú dekoráciu. 10. marca privítame v štúdiu Telerána blížiace sa sviatky jari vo veľkom štýle. Ukážeme vám, ako si vytvoriť veľkonočný veniec z Puffy vlny spolu s tými najmenšími pomocníkmi.

Čítaj viac

Hravé pom pom dekorácie

Pom pom, brmbolec či bambuľka. Rozličné názvy a jeden spoločný cieľ - vytvoriť dekoráciu, ktorá dodá vášmu interiéru originálny nádych. Noezon vie, ako na to! Piatok 10. februára sa nalaďte na vlnu Telerána. Prinesieme novú inšpiráciu priamo do vašich obývačiek.

Čítaj viac

Plesové nechty v pohodlí domova

V plesovom móde od hlavy po päty! V ďalšom vysielaní Telerána vyšperkujeme váš zovňajšok do posledného detailu. 27. januára zameriame všetku pozornosť na plesové nechty. Vytvorte si spolu s nami sviatočnú manikúru. V štúdiu Markízy premeníme inšpirácie na efektný výsledok.

Čítaj viac

Vyrábame plesové macrame šperky

Oblečenie so sviatočným nádychom a zábava až do rána. Po nútenej prestávke otvárajú plesy svoje brány opäť a Noezon pri tom nesmie chýbať. 13. januára vám zo štúdia Telerána prinesieme inšpirácie na plesové macrame šperky, ktoré si môžete vytvoriť spolu s nami. Vyzdobte seba aj svoju polovičku originálnym doplnkom.

Čítaj viac

Tvoríme prvé hračky pre bábätká

Reťaz na cumlík, hryzátko či hrkálka. Doplnky pre bábätká zo silikónových a drevených komponentov nie sú len záležitosťou dizajnu. Podporujú vnímavosť dieťaťa už od narodenia. 16. decembra vás z Telerána inšpirujeme darčekom pre tých najmenších.

Čítaj viac
  • 1 1 / 2
  • 2
Copyright Noezon.sk © 2009 - 2023