Blog

Noezon v Teleráne

Veľkonočné dekorácie s deťmi

Príprava veľkonočnej výzdoby vie byť zábavná, ale aj edukatívna. Noezon v štúdiu Telerána prebudí tvorivosť spolu s deťmi. Zo špagátov a korálok vytvoríme hlavné dekorácie sezóny. Tešíme sa na vás už v piatok, 24. marca.

Čítaj viac

Veľkonočný Puffy veniec s deťmi

Pastelové tóny s hravým zdobením, ktoré sú základom pre obľúbenú dekoráciu. 10. marca privítame v štúdiu Telerána blížiace sa sviatky jari vo veľkom štýle. Ukážeme vám, ako si vytvoriť veľkonočný veniec z Puffy vlny spolu s tými najmenšími pomocníkmi.

Čítaj viac

Hravé pom pom dekorácie

Pom pom, brmbolec či bambuľka. Rozličné názvy a jeden spoločný cieľ - vytvoriť dekoráciu, ktorá dodá vášmu interiéru originálny nádych. Noezon vie, ako na to! Piatok 10. februára sa nalaďte na vlnu Telerána. Prinesieme novú inšpiráciu priamo do vašich obývačiek.

Čítaj viac

Plesové nechty v pohodlí domova

V plesovom móde od hlavy po päty! V ďalšom vysielaní Telerána vyšperkujeme váš zovňajšok do posledného detailu. 27. januára zameriame všetku pozornosť na plesové nechty. Vytvorte si spolu s nami sviatočnú manikúru. V štúdiu Markízy premeníme inšpirácie na efektný výsledok.

Čítaj viac

Vyrábame plesové macrame šperky

Oblečenie so sviatočným nádychom a zábava až do rána. Po nútenej prestávke otvárajú plesy svoje brány opäť a Noezon pri tom nesmie chýbať. 13. januára vám zo štúdia Telerána prinesieme inšpirácie na plesové macrame šperky, ktoré si môžete vytvoriť spolu s nami. Vyzdobte seba aj svoju polovičku originálnym doplnkom.

Čítaj viac

Tvoríme prvé hračky pre bábätká

Reťaz na cumlík, hryzátko či hrkálka. Doplnky pre bábätká zo silikónových a drevených komponentov nie sú len záležitosťou dizajnu. Podporujú vnímavosť dieťaťa už od narodenia. 16. decembra vás z Telerána inšpirujeme darčekom pre tých najmenších.

Čítaj viac

Tvoríme vianočné dekorácie s deťmi

Vianoce. Čas, kedy sa v každom dospelákovi prebúdza kus dieťaťa. Dodajte očakávaným sviatkom roka magické čaro a vyrobte si spolu s ratolesťami vianočnú výzdobu. 2. decembra sa štúdio Telerána premení na malú sviatočnú dielňu, v ktorej budú vznikať vence z Puffy vlny.

Čítaj viac

Tvorivé Vianoce s macrame ozdobami

Handmade technika, ktorá sa stala obľúbenou naprieč všetkými generáciami. Macrame poznali už naše babičky, túto tvorivú štafetu dnes smelo preberajú aj mladšie ročníky. V ďalšom vysielaní Telerána sa pozrieme na to, ako zakomponovať uzlíky do vianočného zdobenia.

Čítaj viac

Gél lak nechty, ktoré zvládnete vytvoriť aj doma

Jednoduchá a trvácna úprava nechtov ako od profesionála? Naučte sa pracovať s gél lakom. V ďalšom vysielaní Telerána vás inšpirujeme postupom, ktorý hravo zvládnete aj v pohodlí domova. Na obrazovkách Markízy sa Noezon objaví opäť, a to 4. novembra!

Čítaj viac

Ručne pletená deka z Alize Puffy

Drahé kreatívne duše, máme pre vás novinku! Noezon vás po novom bude inšpirovať nielen tématickými blogmi, ale aj prostredníctvom televíznej obrazovky. Z útulného štúdia Telerána vám pravidelne pošleme veľkú dávku tvorivosti. Začíname už tento piatok, 21. októbra. Spoločne si zhotovíme ručne pletenú deku z Alize Puffy vlny.

Čítaj viac
Copyright Noezon.sk © 2009 - 2023