Blog

Neviete si vybrať?

Depilácia voskom. Ako na to?

Nádych leta je cítiť v našich šatníkoch, ale aj pri starostlivosti o zovňajšok. Vzdušné oblečenie, poriadna dávka slnka a hebká pokožka bez začervenaní či zarastajúcich chĺpkov. Vďaka depilácii môže byť táto predstava realitou.

Čítaj viac

Plážové doplnky, ktoré nesmú chýbať na vašej dovolenke

Kapacity dovolenkových zájazdov sa míňajú rýchlym tempom a my sa opäť pripravujeme na slnkom a teplom zaliate dni. Ak je váš letný smer už celkom jasný, nezabudnite si pred cestou zbaliť všetko potrebné. Spísali sme pre vás inšpiratívny zoznam, dovolenka 2022 sa môže začať!

Čítaj viac

Ako sa vyznať vo svete pilníkov

Prirodzené, gélové či akrylové? Dokonalému dizajnu nechtov predchádza poctivá príprava, na ktorú potrebujete nájsť kvalitného pomocníka. Svet pilníkov je bohatý na rozličné druhy a tvary, ako sa v tom všetkom vyznať?

Čítaj viac

Deň detí s originálnymi darčekmi pre menších aj väčších

Ako znásobiť detskú radosť a iskričky v očiach počas 1. júna? Napríklad výberom originálneho darčeka. V dnešnom blogu sme sa pozreli na kreatívne záležitosti zo sveta hračiek a nechtovej tvorby, s ktorými môžete osláviť Deň detí po svojom.

Čítaj viac

SAPERS - starostlivosť o zovňajšok ako zo salónu

Upravené nechty a obočie ako od profesionála? So správnymi doplnkami to zvládnete aj vy. Značka SAPERS prináša na trh kvalitné pinzety, kliešte či nožnice, vďaka ktorým bude domáce skrášľovanie hračkou.

Čítaj viac

Inšpirácie na darček ku Dňu matiek

Máj patrí láske na tisíc spôsobov, svoju pozornosť však aktuálne sústredíme na najväčšiu zo všetkých. Mama, mamka, maminka či mamička. Nech tú svoju oslovujete akokoľvek, zaslúži si extra dávku vďaky a pozornosti. Rozmýšľali ste už nad tým, ako potešíte túto superženu počas druhej májovej nedele? Deň matiek otvára viacero možností.

Čítaj viac

Čo znamenajú čísla na pilníkoch?

Pilník na nechty je základnou súčasťou ako predlžovania, tak lakovania gél lakom. Samozrejme nesmie chýbať žiadnej žene či slečne, pretože aj prirodzené zdravé nechty je potrebné pilníčkom dotvarovať.

Čítaj viac

Tipy na nechty a dual formy. Je medzi nimi rozdiel?

Vo svete nechtového dizajnu je stále niečo nové a čím viac noviniek a techník pribúda, tým je náročnejšie sa v tom vyznať. Nielen v spôsobe použitia ale aj v samotných pojmoch.

Čítaj viac

Kozmetické lampy, akú si vybrať?

Je veľmi dobre známe, ako zle sa pracuje pri nedostatočnom osvetlení. A dupľom ak vaša práca závisí na detailoch. Tento problém poznajú kozmetičky, nechtárky ale aj tatéri. Práve preto trh ponúka mnoho typov lámp, s ktorými tento problém hravo vyriešite.

Čítaj viac

Letné šperky - trendy 2020

Kopec farieb, voľnosť a priestor na doplnky rôzneho druhu. Prázdniny sú sezónou neobmedzených možností. Ako v obliekaní, tak aj pri výbere doplnkov. Máte už svoje šperky, ktorými vyzdobíte nasledujúce slnečné dni? Ak nie, tak sa nechajte NOEZON výberom. Toto sú trendy na leto 2020.

Čítaj viac

Predstavenie značky LONEL

Značka LONEL je na trhu od roku 2018 a zastrešuje prípravky na gélové nechty, ktoré sú overené 10 ročnou spoluprácou s ich výrobcom. Počas tejto spolupráce boli predávané spočiatku bez značky. Na základe pozitívnych ohlasov od zákazníkov, boli zaradené k LONEL výrobkom s overenou kvalitou.

Čítaj viac

Brúsne nádstavce a ich rozdelenie

Brúsne nadstavce sú jedným z najdôležitejších prvkov každej brúsky, bez ktorých sa nezaobíde snáď žiadny profesionálny nechtový stylista alebo manikérka. Na trhu je veľa druhov - rôznych materiálov a tvarov. Ktoré zvoliť? V čom je rozdiel? Aký je ich účel?

Čítaj viac
Copyright Noezon.sk © 2009 - 2022