Blog

Neviete si vybrať?

SAPERS - starostlivosť o zovňajšok ako zo salónu

Upravené nechty a obočie ako od profesionála? So správnymi doplnkami to zvládnete aj vy. Značka SAPERS prináša na trh kvalitné pinzety, kliešte či nožnice, vďaka ktorým bude domáce skrášľovanie hračkou.

Čítaj viac

Inšpirácie na darček ku Dňu matiek

Máj patrí láske na tisíc spôsobov, svoju pozornosť však aktuálne sústredíme na najväčšiu zo všetkých. Mama, mamka, maminka či mamička. Nech tú svoju oslovujete akokoľvek, zaslúži si extra dávku vďaky a pozornosti. Rozmýšľali ste už nad tým, ako potešíte túto superženu počas druhej májovej nedele? Deň matiek otvára viacero možností.

Čítaj viac

Čo znamenajú čísla na pilníkoch?

Pilník na nechty je základnou súčasťou ako predlžovania, tak lakovania gél lakom. Samozrejme nesmie chýbať žiadnej žene či slečne, pretože aj prirodzené zdravé nechty je potrebné pilníčkom dotvarovať.

Čítaj viac

Tipy na nechty a dual formy. Je medzi nimi rozdiel?

Vo svete nechtového dizajnu je stále niečo nové a čím viac noviniek a techník pribúda, tým je náročnejšie sa v tom vyznať. Nielen v spôsobe použitia ale aj v samotných pojmoch.

Čítaj viac

Kozmetické lampy, akú si vybrať?

Je veľmi dobre známe, ako zle sa pracuje pri nedostatočnom osvetlení. A dupľom ak vaša práca závisí na detailoch. Tento problém poznajú kozmetičky, nechtárky ale aj tatéri. Práve preto trh ponúka mnoho typov lámp, s ktorými tento problém hravo vyriešite.

Čítaj viac

Letné šperky - trendy 2020

Leto prináša pestrofarebné odvážne outfity dopĺňané šperkami. Lesklé, farebné, veľké či malé. Skúšajte, kombinujte a hlavne sa nebojte farieb! Výber je len na vás. Stavte však na kvalitné rhódiované šperky, ktoré odolávajú priamemu slnku a potu. Sú antialergické, neoxidujú a preto sú v lete tou najlepšou voľbou.

Čítaj viac

Predstavenie značky LONEL

Značka LONEL je na trhu od roku 2018 a zastrešuje prípravky na gélové nechty, ktoré sú overené 10 ročnou spoluprácou s ich výrobcom. Počas tejto spolupráce boli predávané spočiatku bez značky. Na základe pozitívnych ohlasov od zákazníkov, boli zaradené k LONEL výrobkom s overenou kvalitou.

Čítaj viac

Brúsne nádstavce a ich rozdelenie

Brúsne nadstavce sú jedným z najdôležitejších prvkov každej brúsky, bez ktorých sa nezaobíde snáď žiadny profesionálny nechtový stylista alebo manikérka. Na trhu je veľa druhov - rôznych materiálov a tvarov. Ktoré zvoliť? V čom je rozdiel? Aký je ich účel?

Čítaj viac

Molly gél laky na nechty

Ak hľadáte odolné a silne pigmentované hybridné laky v krásnych nezvyčajných farbách, kolekcia Molly Lac určite splní vaše očakávania.

Čítaj viac

Blahodárna prírodná kozmetika pod stromčekom

Rozmýšľate čím by ste na Vianoce potešili svoju milovanú polovičku, mamku, sestru alebo kamarátku? Kvalitná prírodná kozmetika je ideálnym darčekom. Pripravili sme si pre vás originálny darček v podobe vyskladaných setov, ktoré obsahujú blahodárne pleťové masky. Ženy ich milujú, vieme o čom hovoríme.

Čítaj viac

Darujte na Vianoce šperk so Swarovski kryštálom

Je všeobecne známe, že ženy milujú šperky. Rady sa zdobia a obdivujú trblietavé a pekné veci. Dopriať jej ďalší kúsok do zbierky nie je na škodu. Ligotavé, kvalitné, detailne prepracované. Presne také sú šperky z českej dielne L&S Bohemia so Swarovski kryštálmi. Páni ešte stále premýšľate čím ju na Vianoce potešiť?

Čítaj viac

Luxusný darček. Hrejivá bavlnená deka

Počas chladných dní sa určite každý z nás rád zababuší to teplej deky a vychutnáva si príjemné chvíle v spoločnosti dobrej knihy alebo filmu. Popíja pri tom horúci nápoj, zapáli si aromatickú sviečku, pohodička ako má byť. Mäkkučká deka je dokonalým doplnkom počas týchto relaxačných chvíľ. Potešte ňou svojich blízkych na Vianoce. Kvalitná hrejivá deka je ideálnym darčekom pre všetkých.

Čítaj viac
Copyright Noezon.sk © 2009 - 2022