Blog

Bytový textil a doplnky

Vôňa Vianoc s aroma difuzérom

Aroma difuzér je inovatívny osviežovač a zvlhčovač vzduchu. Samotný dizajn pripomína zaujímavý bytový doplnok. Tomuto malému zázraku sa na Vianoce poteší každý. Vykúzlite vianočnú atmosféru s originálnym aroma difuzérom.

Čítaj viac

Textílie hodné dôvery - certifikát OEKO-TEX

Životný štandard a nároky ľudí sú čoraz viac vyššie. Do popredia sa taktiež dostáva zdravý životný štýl, preferujú sa štítky s nálepkou EKO, BIO, Fairtrade a iné. To značí, že si zakladáme na tom čo jeme, čo si dáme na seba, ale aj aký to má dopad na životné prostredie. Ďalšou skratkou, pomocou ktorej sa rozhodujeme pri kúpe by malo byť aj označenie certifikátom OEKO-TEX. Ale čo to vlastne je? Aký to má pozitívny vplyv na nás, na naše zdravie a prírodu?

Čítaj viac

Chcete spať ako v bavlnke? Investuje do kvalitnej posteľnej bielizne

Zdravý a pokojný spánok je pre náš organizmus a fungovanie nesmierne dôležitý. Potrebujeme ho na zregenerovanie tela a mysle. Dobíjame si ním predsa “baterky”. Ku kvalitnému spánku nám pomáha výber matraca, ale aj samotná posteľná bielizeň. Je v bezprostrednom kontakte s našou pokožkou, a preto jej výber by sme nemali brať na ľahkú váhu.

Čítaj viac
Copyright Noezon.sk © 2009 - 2022