Blog

Ako aplikovať mirror prášok

Prečítate za 2 minúty

Mirror prášok je jemný prášok, vďaka ktorému vytvoríme zrkadlový alebo chrómový efekt na nechtoch. Najčastejšie ho poznáme v striebornej a v zlatej farbe, ale v súčastnosti ho nájdeme aj v rôznych farebných variáciách. Mirror prášok sa používa spolu s chrómovým base/topom. Ten je po vytvrdnutí bez výpotku a prášok sa na ňom dokonale vyleští.

Vopred vymodelované nechty gélom alebo akrylom prebrúsime pilníkom. Nanesieme najlepšie tmavý UV gél, ale kľudne môžeme použiť aj farebný gél v tenkej vrstve a vložíme do UV lampy na vytvrdnutie. Po vybratí z lampy pokračujeme tak, že hneď aplikujme chrómový base/top a opäť vložíme na vytvrdnutie do UV lampy. Chrómový base top tvrdne v 36W UV lampe 2 minúty, ale v LED lampe je táto doba kratšia, záleží od výkonu danej lampy.

Typ: Chrómový base top necháme polymerizovať dlhšiu dobu ako sa uvádza. Pri nedostatočnom vytvrdnutí base/topu sa chrómový prášok nemusí dobre vyleštiť.

ID1800
3.59 €
2.79 €
ID2157
Čierny UV gél black jack 5g
Máme viac ako 50 kusov
2.89 €

Po vytvrdnutí môžeme aplikovať mirror prášok na necht a pomocou aplikátora ho poriadne vyleštíme. Ak máme nechty ozdobené, prebytočný prášok odstránime jemnou kefkou alebo štetcom. Na záver, opäť nanesieme chrómový base/top na nechty a necháme vytvrdnúť v lampe. Teraz sa môžeme tešiť z krásne ozdobených nechtov so zrkadlovým efektom :) Pri gél laku je aplikácia mirror prášku rovnaká. Jeden maličký rozdiel je v tom, že chrómový base/top nanesieme rovno na vytvrdnutý gél lak, z ktorého nebol odstránený lepkavý film. Pre jednoduchšie porozumenie, sme pre vás pripravili aj video.

ID3946
3.99 €
1.29 €
ID3950
Tmavo modrý zrkadlový prášok LONEL 0,2 g
Výpredaj Zľava Máme 47 kusov
4.99 €
1.29 €

Zdobenie mirror práškom je v súčastnosti vo veľkej obľube a zdobí ruky ženám akejkoľvek vekovej kategórie. Je nenápadné, decentné a vie upútať zrak v spoločnosti.

Copyright Noezon.sk © 2009 - 2023