Blog

Náš blog

Háčkovaný batoh

Praktický, štýlový a pripravený na každodenné nosenie. Háčkovaný batoh odnesie všetky vaše cennosti, v prípade potreby ho viete šikovne premeniť na kabelku. Uháčkujte si originálny doplnok spolu s nami.

Čítaj viac

Tvoríme na Vianoce s celou rodinou

Začiatok decembra hlási nádielku vianočnej nálady aj tvorivej inšpirácie. Do štúdia Telerána sme priniesli handmade dekorácie, ktoré odštartujú kreativitu celej rodiny.

Čítaj viac

Vianočný Puffy veniec

Vianočná dekorácia, ktorú zvládnu hravo vytvoriť aj deti. Vianočný Puffy veniec rozvinie detskú kreativitu tým správnym spôsobom. Takto jednoducho si ho vytvoríte aj vy doma!

Čítaj viac

Vianočný stromček z Puffy vlny

Netradičný vianočný stromček môže byť realitou vďaka Puffy vlne. Vyskúšajte ručné pletenie bez ihlíc a pripravte si originálny symbol Vianoc. V hlavnej úlohe Alize Puffy, Noezon inšpirácia a vaša tvorivosť.

Čítaj viac

Háčkovaný obal na šálku a podšálka

Šálku horúceho nápoja si môžete vychutnať naozaj štýlovo. Dnešná inšpirácia prináša návod na háčkovaný set pre váš obľúbený hrnček. Praktický doplnok, ktorý poteší vás aj vašich blízkych.

Čítaj viac

Háčkovaná čiapka a nákrčník pre deti

Mäkučký a hrejivý set pre vašich drobcov. Háčkovaná čiapka a nákrčník doplní výbavu malého bábätka, ale aj väčšieho dieťaťa. Vytvorte si originálnu súpravu.

Čítaj viac

Handmade vianočné ozdoby

Vianoce v tvorivej komunite začínajú oveľa skôr než tie v kalendári. Vyrobiť väčšie množstvo handmade ozdôb trvá nejaký čas. Ak ich chceme mať dostatok pre seba, prípadne ešte nejaké podarovať blízkym, teraz je ideálne obdobie na prípravu.

Čítaj viac

Tvorivé Vianoce s macrame ozdobami

Handmade technika, ktorá sa stala obľúbenou naprieč všetkými generáciami. Macrame poznali už naše babičky, túto tvorivú štafetu dnes smelo preberajú aj mladšie ročníky. Pozrite sa spolu s nami na to, ako zakomponovať uzlíky do vianočného zdobenia.

Čítaj viac

Originál vianočný darček - inšpirácie

Vyrobené a podarované s láskou. Už viete, čo zabaliť svojim milovaným pod vianočný stromček? Ak chcete niečo skutočne výnimočné, podarujte im handmade darček. V tomto sviatočnom zozname nájdete inšpirácie na originálne, ručne robené výrobky, ktoré potešia malých aj veľkých.

Čítaj viac

Nápady na vianočné darčeky pre dámy

Nakupujete darčeky v predstihu alebo si to nechávate na poslednú chvíľu? Nech už patríte do ktorejkoľvek z týchto skupín, nasledujúce riadky pomôžu rozlúsknuť najčastejšiu otázku týchto dní. Čím obdarovať blízkych pod vianočným stromčekom? Potešíme dámy, ale aj pánov.

Čítaj viac

Háčkované papučky s protišmykovou podrážkou Ideal

Dnešnú inšpiráciu venujeme tým najmenším. Háčkované papučky s protišmykovou podrážkou sú nielen estetickým, ale aj praktickým doplnkom. Vyčarujte si háčikom svoj vlastný originál.

Čítaj viac

Háčkovaný perníček pre deti

Vianočný mojkáčik, ktorý poteší tých najmenších. Inšpirujte sa návodom na háčkovaný perníček, ktorý prinesie do detskej izby pravú sviatočnú atmosféru.

Čítaj viac
Copyright Noezon.sk © 2009 - 2023