Blog

Náš blog

Ako vyrobiť macrame hviezdu

Tvorivá aktivita, ktorú hravo zvládnu aj tí najmenší. Vyrobte si spolu s nimi macrame hviezdu, ktorá rozžiari každý detský kútik. So špagátmi Natana a drevenými šablónami to bude hračka.

Čítaj viac

Tvorivé macrame s deťmi

Dekorácia, ktorá rozveselí každú detskú izbu. Spoznajte čaro uzlíkovania spolu so svojimi deťmi a vytvorte si závesné macrame na stenu. Ďalšie vysielanie Telerána bude farebné, hravé a veselé.

Čítaj viac

Rozčesatelné špagáty pre váš nový projekt

Husté strapce, ktoré dávajú macrame tvorbe dokonalý výsledok. Ak vás zlákala uzlíková technika, na vašej tvorivej poličke by nemali chýbať rozčesatelné špagáty. Ako sa v nich vyznať a čím ich doplniť? Prezradíme v dnešnom článku.

Čítaj viac

Dokonalé macrame pomocou šablón

Macrame dekorácie v dokonalom tvare? Vyskúšajte tvorenie so šikovnými pomocníkmi. 12. mája prinesieme do štúdia Telerána uzlíkovú inšpiráciu. Nezáleží na tom, či ste začiatočník alebo pokročilý. S našimi šablónami zvládnete túto kreatívu ľavou zadnou.

Čítaj viac

Jarné nechty s kvetinovým zdobením

Pastelové odtiene a kvety na akýkoľvek spôsob. V nechtovom dizajne to aktuálne rozkvitá na všetky strany. Chcete oživiť sezónnu manikúru? Vyskúšajte jednoduché zdobenie nechtov, ktoré zvládnu aj začiatočníci.

Čítaj viac

Krásne lesklé nechty s japonskou manikúrou

Pevné a lesklé nechty bez použitia laku? S japonskou manikúrou premeníme toto želanie na skutočnosť. V piatkovom vysielaní Telerána necháme zažiariť prirodzenosť a vrátime vás k základom starostlivosti o nechtovú platničku.

Čítaj viac

Vlny DROPS. Pletenie plné farieb a zábavy

Kvalitné materiály, rozmanité farby a dlhoročná tradícia. Vlny DROPS prinášajú do kreatívnej tvorby viacero benefitov. Tvorba pre malých i veľkých sa môže začať. Tieto priadze oživia vaše nové pletené projekty.

Čítaj viac

Veľkonočné dekorácie s deťmi

Príprava veľkonočnej výzdoby vie byť zábavná, ale aj edukatívna. Noezon v štúdiu Telerána prebudí tvorivosť spolu s deťmi. Zo špagátov a korálok vytvoríme hlavné dekorácie sezóny. Tešíme sa na vás už v piatok, 24. marca.

Čítaj viac

Ako aplikovať japonskú manikúru na nechty

Trápia vás slabé a lámavé nechty alebo len potrebujete prestávku od gélu či akrylu? Japonská manikúra predstavuje prelomový krok v prirodzenej starostlivosti o nechtovú platničku. Vyskúšajte jej benefity aj vy. Povieme si, ako na to!

Čítaj viac

Inšpirácie jar/leto 2023 v pletení a háčkovaní

Milovníci ručnej tvorby vstupujú do ďalšej sezóny s jasnou víziou. Vniesť do sveta pletenia a háčkovania novú energiu. Vonku sa prebúdza život a s ním aj chuť tvoriť. Inšpirácie na jar a leto 2023 sú pripravené, ktorým smerom sa vydáte vy?

Čítaj viac

Ako vyrobiť macrame listy

Ozdobia prázdnu stenu, oživia stolovanie, v menšej verzii doplnia vašu obľúbenú kabelku. Macrame listy sú naozaj univerzálnou dekoráciou. Vyrobte si svoj originál pomocou šikovnej šablóny.

Čítaj viac

Zdravo vyzerajúce nechty bez laku

Návštevu barbera berú dnes mnohí muži ako rutinnú záležitosť. Starostlivosť o nechty je však pre niektorých stále okrajovou témou a my chceme tento uhol pohľadu zmeniť.

Čítaj viac
Copyright Noezon.sk © 2009 - 2023