Blog

Náš blog

Svetový deň pletenia na verejnosti 2022

Klbká, ihlice, radosť z priateľského stretnutia a veľká dávka inšpirácie. 11. júna sa spájajú pletárky po celom svete, aby spoločne oslávili handmade tvorbu. Ako nájsť rovnováhu medzi životom v online a offline prostredí? Odpoveď ponúka myšlienka Svetového dňa pletenia.

Čítaj viac

Doplnok leta 2022. Vytvorte si tašky z Natana špagátov

Rozširovanie kabelkovej zbierky vie byť pre nežnejšie pohlavie poriadnym dobrodružstvom. O to viac, keď si dokážete vytvoriť svoj vysnívaný kúsok v pohodlí domova. Bavlnené špagáty Natana sú pripravené aj na túto kreatívnu výzvu.

Čítaj viac

Aká priadza sa hodí na jarné a letné pletenie?

Hrubému vrstveniu je koniec. V našich šatníkoch začína byť akosi vzdušnejšie. Teplé zimné svetre postupne odkladáme, to však neznamená, že sa pletených vecí musíme vzdať úplne. Vďaka správnemu výberu priadze sa môžete vytešovať z nových jarných a letných úpletov.

Čítaj viac

Pletieme pre detičky

Aj napriek tomu, že žijeme dobu technických vymožeností, handmade tvorba má v životoch mnohých z nás pevné miesto. Štrikovanie a háčkovanie sa uberá novými smermi, ponuka sortimentu neustále narastá. Dnes nazrieme do zákulisia tých najroztomilejších projektov. Čo všetko dokáže detská vlna?

Čítaj viac

SAPERS - starostlivosť o zovňajšok ako zo salónu

Upravené nechty a obočie ako od profesionála? So správnymi doplnkami to zvládnete aj vy. Značka SAPERS prináša na trh kvalitné pinzety, kliešte či nožnice, vďaka ktorým bude domáce skrášľovanie hračkou.

Čítaj viac

Kytica z vlny. Darček na Deň matiek nielen pre vášnivú pletárku

Šperky a bonboniéry sú klasikou, ktorá nikdy nesklame. Ak však hľadáte skutočne špeciálny darček pre mamu k blížiacemu sa sviatku, ponorte sa do nasledujúcej inšpirácie. Vytvoríme si originálnu kyticu z vlny, ktorú previažeme veľkou dávkou lásky.

Čítaj viac

Inšpirácie na darček ku Dňu matiek

Máj patrí láske na tisíc spôsobov, svoju pozornosť však aktuálne sústredíme na najväčšiu zo všetkých. Mama, mamka, maminka či mamička. Nech tú svoju oslovujete akokoľvek, zaslúži si extra dávku vďaky a pozornosti. Rozmýšľali ste už nad tým, ako potešíte túto superženu počas druhej májovej nedele? Deň matiek otvára viacero možností.

Čítaj viac

Vlny DROPS. Pletenie plné farieb a zábavy

Kvalitné materiály, rozmanité farby a dlhoročná tradícia. Vlny DROPS prinášajú do kreatívnej tvorby viacero benefitov. Tvorba pre malých i veľkých sa môže začať. Tieto priadze oživia vaše nové pletené projekty.

Čítaj viac

Jarné nechty 2022. Osviežte si manikúru novými gélovými sadami

Ďalšie ročné obdobie so sebou automaticky prináša chuť na zmenu. Tú už túžobne očakávame aj v nechtovom dizajne. Po tlmených zimných farbách preberá žezlo živá jarná manikúra a gélové sady už netrpezlivo čakajú na svoje prvé použitie.

Čítaj viac

Veľkonočný veniec z puffy vlny. Ako si ho vyrobiť doma?

V obchodoch sa to už hemží veľkonočným sortimentom. Pustili ste už jar do svojich príbytkov? Ak ste tak ešte nestihli urobiť, máme pre vás tip na dekoráciu, ktorú si zamilovali skúsené i začínajúce pletárky. Ako na veľkonočný veniec z puffy vlny?

Čítaj viac

Veľkonočné dekorácie. Toto sú trendy jari 2022

Svieže a plné života. Najväčšie sviatky jari sú už za dverami a prinášajú so sebou priestor na jedinečnú výzdobu našich príbytkov. Vytvorte si tento rok veľkonočné dekorácie, ktoré prežijú viac než jednu sezónu. Veľká noc 2022 bude pestrá, pastelová a v neposlednom rade ekologická.

Čítaj viac

Čo znamenajú čísla na pilníkoch?

Pilník na nechty je základnou súčasťou ako predlžovania, tak lakovania gél lakom. Samozrejme nesmie chýbať žiadnej žene či slečne, pretože aj prirodzené zdravé nechty je potrebné pilníčkom dotvarovať.

Čítaj viac
Copyright Noezon.sk © 2009 - 2022