Blog

Náš blog

Teplotná deka

Výzva s prívlastkom celoročná. Teplotná deka preverí vaše zručnosti, trpezlivosť, ale aj chuť dotiahnuť veci do úplného konca. Ak si radi dávate predsavzatia, môžete tento čas využiť na odštartovanie nového farebného projektu. Ako na teplotnú prikrývku?

Čítaj viac

Plesové nechty v pohodlí domova

V plesovom móde od hlavy po päty! V ďalšom vysielaní Telerána vyšperkujeme váš zovňajšok do posledného detailu. 27. januára zameriame všetku pozornosť na plesové nechty. Vytvorte si spolu s nami sviatočnú manikúru. V štúdiu Markízy premeníme inšpirácie na efektný výsledok.

Čítaj viac

Kabelka z kanavy aj pre začiatočníkov

Originálny doplnok s pridanou hodnotou, ktorý zvládnu zhotoviť aj handmade začiatočníci. Kabelka z kanavy je dnes jednotkou v našom hľadáčiku inšpirácie. Vďaka tejto šikovnej šablóne získate v šatníku unikát vhodný na špeciálne príležitosti, ale aj na bežné nosenie.

Čítaj viac

Bábika Wednesday háčikom

Pobláznila sociálne siete, ale aj šikovné ruky tvorcov. Wednesday Addamsová behom niekoľkých týždňov zahviezdila nielen v novom seriáli. Svoje miesto si tiež našla medzi kreatívnou komunitou, kde sa to hemží handmade bábikami na rôzny spôsob.

Čítaj viac

Vyrábame plesové macrame šperky

Oblečenie so sviatočným nádychom a zábava až do rána. Po nútenej prestávke otvárajú plesy svoje brány opäť a Noezon pri tom nesmie chýbať. 13. januára vám zo štúdia Telerána prinesieme inšpirácie na plesové macrame šperky, ktoré si môžete vytvoriť spolu s nami. Vyzdobte seba aj svoju polovičku originálnym doplnkom.

Čítaj viac

Kreatívne pletenie s Alize Puffy More aplikáciou

Patentovaná priadza z produktovej línie tureckého výrobcu, ktorá je unikátna vo viacerých smeroch. Ak vás láka netradičné pletenie bez ihlíc, spoznajte Alize Puffy More. Ručná tvorba nebola nikdy jednoduchšia, pomôže vám šikovná aplikácia.

Čítaj viac

Pletieme a háčkujeme vo farbe roka 2023

Náboj optimizmu, životného elánu a odhodlania. Reč je o víťaznej farbe roka 2023, ktorá bude dominovať nasledujúcim dvanástim mesiacom. Na poličkách pripravte miesto pre Viva Magenta vlny, priadze, špagáty a galantériu.

Čítaj viac

Farba roka 2023 v nechtovom dizajne

Inštitút Pantone má každoročne hlavné slovo pri určovaní farebného víťaza pre nastávajúcu sezónu. Jemnú fialovú strieda pulzujúca Viva Magenta - odtieň plný novej energie, motivácie a istoty. Nechajte sa inšpirovať explóziou červenoružových tónov, ktoré ovládnu aj svet manikúry.

Čítaj viac

Ako vybrať vlnu na pletené rukavice

Huňaté, bezprstové, trblietavé či staré dobré palčiaky. Pletené rukavice sú povinnou výbavou do mrazivých dní. Keď sa k tomu pridá ručná výroba, tak je to láska na prvý dotyk. Ako si vytvoriť kúsok, ktorý dokonale zahreje ruky, ale aj pohľady okolia?

Čítaj viac

Tvoríme prvé hračky pre bábätká

Reťaz na cumlík, hryzátko či hrkálka. Doplnky pre bábätká zo silikónových a drevených komponentov nie sú len záležitosťou dizajnu. Podporujú vnímavosť dieťaťa už od narodenia. 16. decembra vás z Telerána inšpirujeme darčekom pre tých najmenších.

Čítaj viac

Vianočný stromček z Puffy vlny

Netradičný vianočný stromček môže byť realitou vďaka Puffy vlne. Vyskúšajte ručné pletenie bez ihlíc a pripravte si originálny symbol Vianoc. V hlavnej úlohe Alize Puffy, Noezon inšpirácia a vaša tvorivosť.

Čítaj viac

Macrame vianočný stromček

Ručne robené vianočné ozdoby, ktoré dodajú sviatkom to správne čaro. Zapojte sa do Noezon výzvy a vytvorte si originálny macrame stromček. Prípravu hravo zvládnu aj začiatočníci.

Čítaj viac
Copyright Noezon.sk © 2009 - 2023