Blog

Biely svietiaci UV gél 5g

SILCARE

ID2374
SILCARE
Vašu objednávku odošleme hneď v pondelok Máme viac ako 50 kusov
Stredne hustý biely UV gél na francúzsku manikúru. Svieti pod UV svetlom, aké je aj na diskotékach. Svietenie gélu spozorujete už počas tvrdnutia v UV... Celý popis
Naša cena 3.49 €
Uvedené ceny sú s DPH (20%)

Odporúčame dokúpiť

Popis produktu

Stredne hustý biely UV gél na francúzsku manikúru. Svieti pod UV svetlom, aké je aj na diskotékach. Svietenie gélu spozorujete už počas tvrdnutia v UV lampe. Na dennom svetle je gél biely, prípadne jemne krémový. V 36W UV lampe tvrdne 2 minúty. V 9W lampe 3-5 minút. Gél je hustý. Má samovyrovnávaciu schopnosť. Gél pred použitím premiešajte špajlou.
výška 3.5 cm
šírka 4 cm
dĺžka 4 cm

Gél v dvoch vrstvách

Gél je potrebné pred nanášaním premiešať. Urobiť tak môžete pomarančovým drievkom. Je zaujímavý tým, že svieti pod UV svetlom. Je stredne hustý a práca s ním je jednoduchá. Nanášajte ho na nechty pomocou štetca v tenkých vrstvách. Každú použitú vrstvu nechajte uschnúť v UV lampe. Gél môžete využiť aj pri francúzskej manikúre na bielu špičku. Po vytvrdnutí ostáva lepkavý.

gel v dvoch vrstvach

Gél pred použitím jemne premiešajte pomocou kovového pera. Na necht ho aplikujte v tenkých vrstvách. Každú vrstvu vkladajte do UV alebo DUAL lampy na 30 až 120 sekúnd. Už pri tvrdnutí v lampe je viditeľné, že gél svieti pod UV svetlom. Gél po vytvrdnutí ostáva lepkavý. Tento lepkavý film počas modelovania nezotierame. Je stredne hustý a veľmi dobre pigmentovaný.

Copyright Noezon.sk © 2009 - 2021