Návody a inšpirácie

Biely svietiaci UV gél 5g


ID2374
Vašu objednávku odošleme ešte dnes! Máme 37 kusov
Stredne hustý biely UV gél na francúzsku manikúru. Svieti pod UV svetlom, aké je aj na diskotékach. Svietenie gélu spozorujete už počas tvrdnutia v UV... Celý popis
Bežná cena 3.69 €
Ušetríte 46% 1.70 €
Naša cena 1.99 €
Zľava platí do 15.06.2024
Uvedené ceny sú s DPH (20%)

Odporúčame dokúpiť

Popis produktu

Stredne hustý biely UV gél na francúzsku manikúru. Svieti pod UV svetlom, aké je aj na diskotékach. Svietenie gélu spozorujete už počas tvrdnutia v UV lampe. Na dennom svetle je gél biely, prípadne jemne krémový. V 36W UV lampe tvrdne 2 minúty. V 9W lampe 3-5 minút. Gél je hustý. Má samovyrovnávaciu schopnosť. Gél pred použitím premiešajte špajlou.
výška 3.5 cm
šírka 4 cm
dĺžka 4 cm
štítok Výpredaj

Gél v dvoch vrstvách

Gél je potrebné pred nanášaním premiešať. Urobiť tak môžete pomarančovým drievkom. Je zaujímavý tým, že svieti pod UV svetlom. Je stredne hustý a práca s ním je jednoduchá. Nanášajte ho na nechty pomocou štetca v tenkých vrstvách. Každú použitú vrstvu nechajte uschnúť v UV lampe. Gél môžete využiť aj pri francúzskej manikúre na bielu špičku. Po vytvrdnutí ostáva lepkavý.

gel v dvoch vrstvach

Gél pred použitím jemne premiešajte pomocou kovového pera. Na necht ho aplikujte v tenkých vrstvách. Každú vrstvu vkladajte do UV alebo DUAL lampy na 30 až 120 sekúnd. Už pri tvrdnutí v lampe je viditeľné, že gél svieti pod UV svetlom. Gél po vytvrdnutí ostáva lepkavý. Tento lepkavý film počas modelovania nezotierame. Je stredne hustý a veľmi dobre pigmentovaný.

Copyright Noezon.sk © 2009 - 2024