Blog

Promed UC-50 ultrazvukový čistič


Na sklade Máme už len 1 kúsok!
Ultrazvukový čistič Promed UC-50 čistí pomocou ultrazvukových vysokofrekvenčných vibrácií. Na použitie stačí voda z vodovodu, a však pridaním dezinfekčného... Celý popis
Bežná cena 59.99 €
Ušetríte 3% 2.00 €
Naša cena 57.99 €
Zľava platí do 15.04.2024
Uvedené ceny sú s DPH (20%)

Popis produktu

Ultrazvukový čistič Promed UC-50 čistí pomocou ultrazvukových vysokofrekvenčných vibrácií. Na použitie stačí voda z vodovodu, a však pridaním dezinfekčného prostriedku dosiahnete lepšie výsledky. Čistič má osvetlený LCD display. Je spoľahlivý a pracuje potichu. Po uplynutí času sa sám vypne. Čistič je určený na všetky brúsne nástroje a nástroje z brúsnej oblasti.
šírka 19.5 cm
dĺžka 23.5 cm
výška 19 cm
farba biela

Ultrazvukový čistič náradia

Nemecká značka Promed prichádza s čističom, ktorý vďaka ultrazvukovým vysokofrekvenčným vibráciam dôkladne vyčistí nielen nechtové, ale tiež aj kozmetické náradie. Súčasťou balenia je kôš na šperky a hodinky, držiak na nadstavce a držiak na CD. Do čističa je potrebné naliať približne 500 až 550 ml čistej vody z kohútika. Ak však chceme zvýšiť čistiaci účinok, použijeme dezinfekčný prostriedok. 

 

Napájanie zariadenia

Pri používaní jednoducho zapojíme ultrazvukový čistič do elektrickej siete prostredníctvom kábla, ktorý smeruje zo zadnej časti čističa.

Ovládanie ultrazvukového čističa

Na prednej strane čističa sa nachádza LCD displey, ktorý je svieti na modro. Výhodou je intuitívne a jednoduché používanie. Prístroj zapneme tlačidlom power, následne nastavíme čas stlačením tlačidla timer, a samotný proces čistenia spustíme tlačidlom on. Po uplynutí času sa prístroj sám vypne. 

 

Používanie ultrazvukového čističa

Vyčistiť v ňom môžete vaše hodinky, šperky, ale dokonca aj CD. Hravo sa postará o akékoľvek brúsne nástroje, či nástroje z brúsnej oblasti. Na svoje si prídu nielen nechtové a kozmetické salóny, ale tiež aj domácnosti, v ktorých sa radi starajú o svoje šperky. 

Výkonný ultrazvukový čistič kozmetického a nechtového náradia. Čistiť môžeme šperky, hodinky a dokonca aj CD (kompaktný disk). Pre zvýšenie čistiaceho účinku použijeme dezinfekčný prostriedok. Je to profesionálny čistič nemeckej značky Promed. Súčasťou balenia je kôš na šperky a hodinky, držiak na nadstavce a držiak na CD. Do čističa nám postačí naliať približne 500 až 550 ml čistej vody z kohútika. Jednoduché a intuitívne ovládanie čističa sa nachádza na jeho prednej strane. Po uplynutí času sa prístroj sám vypne.

Copyright Noezon.sk © 2009 - 2024