Návody a inšpirácie

Malá sada na polygél LONEL s lampou a brúskou


ID23387
Je nám to ľúto, no posledný kúsok sme predali v 05/2024. Skúsime Vám však ponúknuť náhradu, ktorá by Vám mohla vyhovovať!

Popis produktu

8-dielna sada balená v darčekovej krabici. Obsahuje aj UV/LED lampu 48W a brúsku, ktorá je vhodná na úpravu kožičky alebo opracovanie prirodzených nechtov. Touto sadou si môžete predlžovať nechty pomocou dual foriem. Aby polygél vydržal čo najdlhšie, je potrebné nechty pred aplikáciou prebrúsiť, odmastiť nail prepom a naniesť primer pre priľnavosť. V tenkej vrstve môžete použiť aj podkladový gél. Pri práci s polygélom si štetec namáčajte v poly liquide, aby sa vám materiál nelepil na štetinky. Sada obsahuje najnutnejší základ na predlžovanie polygélom. Na prípravu nechta ako aj na záverečnú vrstvu môžete použiť rovnaké prípravky ako na gély alebo gél laky.

Polygél nechty s dual formami

Na úvod si vyberieme správnu veľkosť dual foriem, ktoré nám sedia presne na šírku nechta. Tak nechty si opracujeme pilníkom, odmastíme cleanerom, alebo poly liquidom. Z tuby vytlačíme asi 1cm polygélu, ktorý pomocou kovovej špachtličky otrieme o dual formu. Štetec namočíme do poly liquidu alebo cleaneru a pomaly ním tvarujeme polygél v dual forme do požadovanej dĺžky a tvaru. Takto si vo forme môžete pripraviť aj 2-farebnú francúzsku manikúru. Tak pristúpime k priloženiu dual formy na necht. Opatrne pritlačíme a prípadný vytisnutý polygél pozbierame štetcom, alebo pomarančovým drievkom. Vložíme do UV/LED lampy na 60 sekúnd aby materiál vytvrdol. Odstránime dual formu, utrieme výpotok a tvar nechta ako aj jeho povrch prebrúsime. Následne môžeme naniesť vrchný lak, finish gél, alebo pokračovať lakovaním gél lakom.

Copyright Noezon.sk © 2009 - 2024