Blog

Malá sada bez lampy s UV gélmi 5 ml

SILCARE

ID4332
SILCARE
Sada Na sklade
Začiatočnícka sada na gélové nechty bez UV lampy. Je určená pre tie, ktoré už UV lampu majú. S touto sadou si predĺžite nechty na šablóny, alebo lepením... Celý popis
Bežná cena 44.49 €
Ušetríte 29% 13.00 €
Naša cena 31.49 €
Uvedené ceny sú s DPH (20%)

Odporúčame dokúpiť

Popis produktu

Začiatočnícka sada na gélové nechty bez UV lampy. Je určená pre tie, ktoré už UV lampu majú. S touto sadou si predĺžite nechty na šablóny, alebo lepením umelých tipov. Gély tvrdnú v 9W lampe 4-5 minút, v 36W lampe 2 minúty. Nájdete tu gély určené na francúzsku manikúru a priesvitný na vyrovnanie a modelovanie C-oblúku. Po vytvrdnutí ostávajú všetky lepkavé, no táto lepkavosť tvorí väzbu medzi vrstvami, preto ju odstraňujeme len zo záverečnej vrstvy. Výhodné balenie prípravkov a pomôcok, ktoré budete pri práci potrebovať.
štítok Novinka, Výpredaj

Príprava a lepenie tipu na prírodný necht

Prírodný necht zľahka zmatníme brúsnym blokom a očistíme ho od prachu. Vyberieme si správnu veľkosť tipu a aplikujeme naň lepidlo. Tip nalepíme tak, aby nevznikli bublinky medzi tipom a nechtom. Ak lepidlo vyschne, môžeme tip skrátiť pomocou gilotíny na požadovanú dĺžku. Pilníkom prebrúsime viditeľný prechod, zmatníme povrch a upravíme tvar tipu do hrany, mandle alebo oválu. Kefkou odstránime prach a aplikujeme primer na lepšie priľnutie gélu, ktorý nie je nutné dávať do lampy.

Nanesenie gélu a vytvorenie francúzskej manikúry

Na predĺžený necht nanesieme jednofázový UV gél v tenkej vrstve, pomocou prírodného plochého štetca rovnakým spôsobom ako lak. Ruku vložíme do 36W UV lampy na 2 minúty. Pokračujeme kamuflážnym UV gélom. Ten aplikujeme na nechtové lôžko tak, aby po okrajoch bola tenká vrstva a v strede hrubšia. Vložíme do UV lampy na vytvrdnutie. Na francúzsku manikúru použijeme biely UV gél. Ten môžeme naniesť štetcom, pomarančovým drievkom alebo kovovým perom. Pomaly a precízne vytvoríme smile líniu. Opäť celé nechty vložíme do UV lampy na vytvrdnutie. Tip: Počas práce umiestnite UV gély aj štetec na miesto, kde nedopadá UV svetlo z lampy. Materiál by vám mohol zatvrdnúť.

Vymodelovanie nechtu 1-fázovým gélom

Ak máme francúzsku manikúru hotovú alebo iné zdobenie, pokračujeme modelovaním C-oblúku. Nanesieme 1-fázový UV gél pomocou plochého štetca na stred nechtového lôžka a pomalým pohybom ho rozťahujeme do strán. Dbáme, aby na okrajoch bola tenká vrstva gélu a v strede nechtového lôžka bola vrstva gélu najhrubšia. Takto vytvorený necht je odolný a pevný. Aj túto vrstvu vložíme do UV lampy na vytvrdnutie minimálne na 2 minúty.

Ošetrenie nechtu výživným olejčekom

Po vytvrdnutí v UV lampe je necht hotový. Vzniknutú lepkavosť môžeme odstrániť pomocou cleaneru a buničiny. Ak je necht v poriadku, nemá žiadne nerovnosti a nie je potrebné ho brúsiť, aplikujeme výživný olejček. Ten vmasírujeme do pokožky krúživým pohybom.

Osadenie šablóny na necht

Predlžovanie na šablónu je najšetrnejší spôsob predlžovania. Prírodný necht pod gélom dýcha a nie je vystavený nepriaznivým účinkom lepidla. Takto vymodelované nechty sú nielen najšetrnejšie ale aj pevnejšie, trvácnejšie a prirodzenejšie. Na ich modeláciu je však potrebná zručnosť a prax. Pred osadením šablóny si prírodný necht jemne zmatníme brúsnym blokom, očistíme a aplikujeme primer pre lepšiu priľnavosť. Primer necháme chvíľu pôsobiť. Plochým štetcom nanesieme 1-fázový UV gél v tenučkej vrstve a vložíme do 36W UV lampy na 2 minúty. Po vytvrdnutí je UV gél jemne lepkavý, túto lepkavosť nezotierame. Vyberieme šablónu a osadíme ju pod voľný okraj prírodného nechtu tak, aby nevznikol schod, ale aby tvorila súvislý prechod.

Predĺženie nechtu na šablóne

Ak máme správne osadenú šablónu, tak nanesieme 1-fázový UV gél na šablónu pomocou štetca, pomarančového drievka alebo kovovým perom. Gél rozťahujeme po šablóne pomalými ťahmi do požadovaného tvaru ako je hrana, mandľa, ovál alebo špic. Možnosti sú rôzne. Rozťahujeme ho minimálne do polovice nechtového lôžka. Ak máme modelovaciu hmotu roztiahnutú v požadovanom tvare, vložíme ruku do 36W UV lampy na vytvrdnutie. Opäť platí, aby sa nám gél nezlial na strany, vkladáme do lampy hneď po vymodelovaní. Začiatočníci môžu túto vrstvu aplikovať vo viacerých krokoch. Gél môže stekať po šablóne, preto pracujeme rýchlo. Dbáme, aby táto vrstva bola tenká. Po vytvrdnutí tejto vrstvy odstránime šablónu. Pokračujeme vo francúzskej manikúre aplikáciou kamufláže a bielym gélom. Tip: Gély a štetec máme počas práce na mieste, kde nedopadá svetlo z UV lampy. Mohli by totiž zatvrdnúť a tým by sa stali nepoužiteľné.

Zdobenie nechtu glitrami

Ozdobné glitre aplikujeme na necht počas modelovania. Na vytvrdnutú francúzsku manikúru nanesieme glitre spolu s čírym gélom. Pomocou kovového pera roztiahneme glitre na požadované miesto a necháme vytvrdúť v UV lampe.

Vymodelovanie C-oblúka na nechte

Na zdobenie glitrami alebo inými ozdobami môžeme naniesť 1-fázový číry UV gél, ktorým vymodelujeme C-oblúk. Necht bude pevný a odolný voči nárazom. Štetcom aplikujeme 1-fázový stavebný UV gél tak, aby v strede nechtového lôžka bola vrstva najhrubšia a po okrajoch najtenšia. Ak je vrstva správne nanesená vložíme ruku do UV lampy na vytvrdnutie minimálne na 2 minúty. Po vybratí z lampy odstránime lepkavý film pomocou cleanera a buničiny.

Copyright Noezon.sk © 2009 - 2021