Návody a inšpirácie

Darčeková gélová sada LONEL s 48W lampou


ID23169
Sada Na sklade
31-dielna sada na gélové nechty, v ktorej je 7 UV gélov, veľa pomôcok a prípravkov aj UVLED lampa. V nej gély vytvrdnú už za sekúnd, no pri hrubých vrstvách... Celý popis
Bežná cena 91.33 €
Ušetríte 29% 26.34 €
Naša cena 64.99 €
Uvedené ceny sú s DPH (20%)

Popis produktu

31-dielna sada na gélové nechty, v ktorej je 7 UV gélov, veľa pomôcok a prípravkov aj UVLED lampa. V nej gély vytvrdnú už za sekúnd, no pri hrubých vrstvách alebo silne pigmentovaných géloch to môže byť až 90 sekúnd. Je malá, skladná. Má odnímateľné magnetické dno, vďaka čomu je vhodná aj na pedikúru. Touto sadou si môžete predĺžiť nechty na šablóny alebo lepením umelých tipov. V oboch technikách sa teda môžete zdokonaľovať, alebo aspoň vyskúšať. Správne vymodelované nechty vydržia aj viac ako 4 týždne.

Príprava nechtu a nalepenie tipov

Nechty predĺžime pomocou umelých tipov a lepidla. Lepidlo aplikujeme do zarážky na tipe a následne prilepíme na prírodný necht. Pred lepením vykonáme na nechtoch základnú manikúru a zmatníme povrch jemným brúsnym blokom. V spoji, medzi tipom a platničkou nesmú vzniknúť žiadne vzduchové bublinky. Aby sme tomu predišli, musíme priložený tip pevne držať, až kým lepidlo nezaschne. Dĺžku upravíme gilotínou a odstránime lesklý povrch a prebrúsime prechod. Cleanerom necht odmastíme a aplikujeme primer.

Predĺženie lôžka a smile línia

Predĺžený necht pretrieme tenkou vrstvou podkladového gélu a necháme vytvrdnúť v UV LED lampe. Táto vrstva slúži ako základná. Pokračujeme kamuflážnym gélom, ktorým predĺžime nechtové lôžko. Ruky vložíme do lampy. Pokračujeme bielym gélom, ale kľudne môžeme použiť farebný alebo glitrový UV gél. Pomaličky ho aplikujeme na špičku nechta kovovým perom alebo tenkým štetcom a zároveň vytvoríme dokonalú smile líniu. Aj túto vrstvu ju potrebné nechať polymerizovať v UV LED lampe.

Apex vymodelovaný UV gélom

Na takto hotovú francúzsku manikúru je potrebné naniesť ešte jednu vrstvu stavebného alebo 1-fázového UV gélu. Ňou zdobenie zafixujeme a vytvoríme takzvaný apex, vďaka ktorému sú nechty pevné, odolné voči nárazu a pôsobia prirodzene. Modelujeme postupne, ale ak ste šikovnejší a zručnejší, môžete vymodelovať aj viac nechtov naraz. Dbáme aby nanesený gél sa nezlial až na kožičku. Potom modeláž vložíme do UV LED lampy na vytvrdnutie.

Prebrúsenie a záverečná vrstva

Po vytvrdnutí sú nechty skoro hotové. Teraz môžeme cleanerom odstrániť z modeláže lepkavý film. Ak sú nechty nepravidelné, alebo UV gél zatiekol, pilníkom prebrúsime nechty, vyhladíme povrch brúsnym blokom a prelakujem čírym lakom alebo UV leskom. Výživný olejček vmasírujeme do kozičky.

Prebrúsenie nechta a založenie šablóny

Na prírodných nechtoch vykonáme základnú manikúru a jemným brúsnym blokom zmatníme povrch. Odmastíme necht cleanerom alebo nail prepom a aplikujeme primer, ktorý otvorí póry na nechtovej platničke. Nanesieme podkladový UV gél na celý povrch a necháme vytvrdnúť v UV LED lampe. Takto pripravený necht so základnou vrstvou môžeme predĺžiť šablónou. Tu osadíme tak, aby nevznikol žiaden schod ani medzera.

Predĺženie nechta pomocou formy

Nanesieme väčšie množstvo číreho UV gélu na formu a štetcom ho roztiahneme. Vytvoríme požadovaný tvar a dĺžku. Vrstva gélu musí siahať minimálne do polovice nechtového lôžka. Na vytvrdnutie vložíme ruky do UV LED lampy. Ak je gél vytvrdnutý, môžeme formu opatrne odstrániť. Na takto predĺžených nechtoch pokračujeme v zdobení a vytvoríme francúzsku manikúru. Najprv nanesieme kamuflážny UV gél a potom biely. Poradie gélov si môžete kľudne vymeniť.

Vkladanie glitrov na necht

Glitre alebo glitrový prach vložíme do modeláže pomocou číreho UV gélu tenkým štetcom alebo kovovým perom. Po vytvorení zdobenia, vložíme nechty do UV LED lampy na vytvrdnutie.

Zafixovanie zdobenia

Zdobenie, ktoré vytvrdlo v lampe je potrebné ešte zafixovať hrubšou vrstvou UV gélu. Tu nanesieme na stred nechtového lôžka a postupne gél rozťahujeme do strán, snažíme sa vytvoriť apex. Je veľmi dôležité vymodelovať správnytvar, pretože kvôli nemu, majú nechty dlhú životnosť a sú odolnejšie voči nárazom. Na vytvrdnutie tejto vrstvy necháme nechty polymerizovať v UV LED lampe 60 sekúnd.

Vrchný lesk a ošetrenie kožičky

Hneď po vytvrdnutí, odstránime z nechtov lepkavý film pomocou cleanera a buničiny. Pilníkom alebo brúskou s jemným nadstavcom odstránime prípadné nerovnosti na modeláži a povrch vyhladíme brúsnym blokom. Nechty dozdobíme farebným UV gélom, ktoré necháme vytvrdnúť v lampe a celé ich ešte prelakujeme leskom, finish gélom. Výživný olej vmasírujeme do nechtovej kožičky krúživým pohybom.

Copyright Noezon.sk © 2009 - 2024