Návody a inšpirácie

One step gél lak sada s Dual lampou


ID7544
Je nám to ľúto, no posledný kúsok sme predali v 07/2024. Skúsime Vám však ponúknuť náhradu, ktorá by Vám mohla vyhovovať!

Popis produktu

21-dielna sada na úpravu nechtov pomocou jednofázových gél lakov LONEL s výkonnou 48W dual lampou. Spravte si nechty rýchlo a jednoducho ako z nechtového salóna s touto sadou, ktorá obsahuje všetko potrebné. Pri lakovaní one step gél lakmi nie sú potrebné žiadne podkladové gély, záverečné nadlakové vrstvy gélu a ani čistič gélu Cleaner. Gél laky LONEL v sade sú v troch farebných variáciách, sú silne pigmentované a stredne riedke. Pri správnej aplikácii a šetrnom zaobchádzaní vydržia na nechtoch viac ako 14 dní. Zvoľte si farbu a poďme lakovať. Gél lak nanášajte na prebrúsené nechty, ktoré odmastíte a natriete primerom. Vďaka tejto príprave gél lak lepšie priľne na nechtovú platničku. Odporúčame nanášať v dvoch tenkých vrstvách, každú je potrebné nechať vytvrdnúť v lampe na 30 až 60 sekúnd. Na záver naneste na kožičku okolo nechtov ošetrujúci olejček.
štítok Výpredaj

Jednokrokový gél lak je určený na úpravu prírodných nechtov za pár minút. Farebný gél lak LONEL je silne pigmentovaný, stredne hustý a pomocou štetčeka sa výborne nanáša okolo nechtovej kožičky. Základom je správne pripravený necht. Platničku zmatníme brúsnym blokom a očistíme od prachu. Následne nanesieme primer, ktorý necháme vstrebať. Potom pokračujeme rovno farebným one step gél lakom. Nadlak, podlak ani iné prípravky pri tomto lakovaní nie sú potrebné. Lak nanesieme aspoň v dvoch vrstvách. Každú zvlášť necháme polymerizovať v DUAL lampe na 30 až 60 sekúnd. Po vybratí z lampy sú nechty lesklé bez lepkavého výpotku.

Odstráňte si gél lak rýchlo a jednoducho. Na buničinu nalejte odstraňovač gél laku a priložte na nalakované nechty. Celé to obaľte alobalom, alebo použite hotové alobalové papieriky s vatou, na ktoré rovnako nalejete odstraňovač. Nechajte na nechtoch pôsobiť 10 až 20 minút a následne pomocou pomarančového drievka odlúpnite vrstvy laku. Zvyšky môžete prebrúsiť pilníkom a zároveň upraviť tvar nechtov.

Copyright Noezon.sk © 2009 - 2024