Blog

LONEL sada na gél lak s 48W UV/LED lampou

LONEL

ID23378
LONEL
Sada Na sklade
26-dielna sada na gél lak nechty. Všetky produkty zo sady vrátane lampy sú uložené v darčekovej krabičke. Nájdete tu prípravky na odmastenie nechtov, ale... Celý popis
Bežná cena 71.98 €
Ušetríte 31% 21.99 €
Naša cena 49.99 €
Uvedené ceny sú s DPH (20%)

Popis produktu

26-dielna sada na gél lak nechty. Všetky produkty zo sady vrátane lampy sú uložené v darčekovej krabičke. Nájdete tu prípravky na odmastenie nechtov, ale aj na lepšiu priľnavosť gél laku. Nesmie chýbať UV/LED lampa, v ktorej gél laky tvrdnú. Po vytvrdnutí ostávajú lepkavé. Túto lepkavosť môžete utrieť cleanerom a buničinou. Base/top slúži ako podkladový ale aj ako záverečný gél lak. Celý postup ako správne urobiť gél lak nechty nájdete v tlačenom návode, ktorý dostanete spolu so setom.

Kódy produktu

Sada na gél lak nechty

Pilníkom si upravíme tvar a dĺžku nechtov. Zatlačíme kožičku a brúsnym blokom zmatníme povrch nechta. Prach odstránime buničinou alebo kefkou. Nanesieme nail prep na odmastenie, a tak primer na priľnutie gél laku. Natrieme tenkú vrstvu LONEL base top a vložíme do UV/LED lampy na 30 sekúnd. Vzniknutý lepkavý výpotok neutierame. V tenkej vrstve natrieme farebný gél lak a vložíme na 30 sekúnd do UV/LED lampy. Vrstvu ešte raz zopakujeme. Po zjednotení farby a vytvrdnutí farebnej vrstvy, môžeme aplikovať ozdoby. V prípade lepenia vodolepiek je potrebné odstrániť výpotok cleanerom a buničinou. Ak chceme aplikovať glitre, nanesieme na necht tenkú vrstvu base top gél laku a do nevytvrdnutej vrstvy aplikujeme glitrový prach alebo glitre a vložíme do lampy. Výpotok neutierame. Nalakované nechty pretrieme pomocou LONEL base top a vložíme do lampy. Výpotok utrieme pomocou buničiny a cleanera. Na takto ukončené nechty môžeme vyleštiť aurora prášok, ktorý je nutné zafixovať ešte jednou tenkou vrstvou base topu. Na záver ošetríme kožičku výživným olejčekom.

Copyright Noezon.sk © 2009 - 2023