Návody a inšpirácie

Návody a inšpirácie

Japonská manikúra LONEL

Lesklé, zdravo vyzerajúce a decentne upravené. Japonská manikúra sa postará nielen o vzhľad, ale aj kvalitu vašich nechtov. Aké benefity prináša táto výživná nechtová kúra a prečo ju miluje aj pánske osadenstvo? Prezradíme v nasledujúcich riadkoch.

Čítaj viac

Obliečka na vankúš z Puffy vlny

Mäkučká, príjemná na dotyk a presne podľa vašich predstáv. Zhotovte si spolu s nami jedinečný kúsok, ktorý sa postará o správne teplo domova. Obliečka na vankúš z Puffy vlny bude s týmto návodom hračka.

Čítaj viac

Trendy rúčky na kabelky

Na prvý pohľad nenápadné, no vo výsledku dodajú vášmu doplnku ten správny šmrnc. Rúčky na kabelky zmenia vzhľad finálneho výrobku na skutočný originál. Vyberte si svojho favorita, toto sú tí naši.

Čítaj viac

Jesenné macrame listy

Handmade dekorácia, ktorá spestrí vašu jesennú výzdobu. Macrame listy si môžete vytvoriť jednoducho z pohodlia domova. Noezon opäť prebudí vašu tvorivosť prostredníctvom televíznej obrazovky.

Čítaj viac

Dokonalé macrame pomocou šablón

Macrame dekorácie v dokonalom tvare? Vyskúšajte tvorenie so šikovnými pomocníkmi. Nezáleží na tom, či ste začiatočník alebo pokročilý. S našimi šablónami zvládnete túto kreatívu ľavou zadnou.

Čítaj viac

Vyšívaná kanava kabelka

Doplnok, ktorý prebudí vašu tvorivosť a upúta pozornosť okolia. Vyšívaná kabelka z kanavy nadchne pokročilých, ale aj úplných začiatočníkov. Nečakajte na limitované kolekcie, vytvorte si svoj vlastný originál.

Čítaj viac

Doprajte si luxusné tvorenie s Knitpro Lantern Moon

Elegantné na pohľad, luxusné na dotyk. Indický výrobca Knitpro si získa srdcia tvorcov zakaždým, keď svetu predstaví nový rad produktov. Zoznámte sa s Lantern Moon kolekciou, ktorá spája šikovné ruky a lásku k tvorbe.

Čítaj viac

Domáca pedikúra ako od profesionála

Starostlivosť o nohy by mala byť samozrejmosťou nielen v mesiacoch, kedy ich viac ukazujeme svetu. Domáca pedikúra sa postará o dokonalý vzhľad chodidiel počas celého roka. Spravte z nej rutinu a získajte výsledok ako zo salónu.

Čítaj viac

Vyšívanie pre začiatočníkov

Skvelá psychohygiena dostupná pre každého. Užite si čaro vyšívania a objavte najpoužívanejšie stehy, s ktorými bude ručná práca hračka.

Čítaj viac

Ako na francúzsku manikúru doma

Istota, ktorá nikdy nesklame. Francúzska manikúra je kompromisom pre nerozhodných a univerzálnym dizajnom v akejkoľvek sezóne. Zachráni firemný večierok, svadbu, aj bežnú úpravu nechtov.

Čítaj viac

Depilácia voskom. Ako na to?

Nádych leta je cítiť v našich šatníkoch, ale aj pri starostlivosti o zovňajšok. Vzdušné oblečenie, poriadna dávka slnka a hebká pokožka bez začervenaní či zarastajúcich chĺpkov. Vďaka depilácii môže byť táto predstava realitou.

Čítaj viac

Macrame záves na kvetináč

Zútulnite si svoje kvetinové kráľovstvo. Originálny závesný kvetináč si viete vyrobiť macrame technikou. Postačia bavlnené špagáty, drevené doplnky a radosť z tvorby je na svete. Inšpirujme sa navzájom.

Čítaj viac
Copyright Noezon.sk © 2009 - 2024