Návody a inšpirácie

Návody a inšpirácie

Vyšívaný obraz dutou ihlou

Skrášli obývačku, detskú izbu, dokonca aj vašu obľúbenú džínsovú bundu. Dutá ihla osloví nielen skúsených tvorcov, ale aj začiatočníkov. Štúdio Telerána sme zaplnili vyšívacou technikou, ktorá sa postará o zábavu aj pohodu.

Čítaj viac

Dutá ihla pre začiatočníkov

Výšivka, ktorá vystupuje z radu. Vytvorí štruktúrované vzory na novom obraze a oživí dávno zabudnutú tašku. Dutá ihla pridá vaším projektom jedinečnosť, nech už tvoríte čokoľvek. Pokiaľ so slučkovaním začínate, alebo sa chcete posunúť o krok vpred, ponorte sa do nasledujúcich riadkov.

Čítaj viac

Letné háčkované osvieženie

Kto vám bude robiť spoločnosť počas leta? My už svojich handmade parťákov máme. Vyskúšajte túto sviežu inšpiráciu a vytvorte si háčkovanú citronádu a ľadovú kávu.

Čítaj viac

Háčkovaná kľúčenka kuriatko

Háčkované zvieratko v mini verzii? Vytvorte si malého spoločníka do vrecka. Kuriatko môže ozdobiť vaše kľúče, no poteší aj ako hračka. Pripravte si háčik a odštartujte svoju tvorivosť!

Čítaj viac

Veľkonočné dekorácie pre váš domov

S príchodom jari začína kvitnúť aj nová inšpirácia. Rozžiarte svoj domov a pripravte si spolu s nami veľkonočné dekorácie za pár minút. V Teleráne sme to zvládli bez ihlíc a háčika.

Čítaj viac

Vyšívame na oblečenie

Druhá šanca pre nenosené oblečenie a skvelý spôsob, ako si oživiť nové kúsky. Objavte čaro vyšívania na odev. Máme pre vás pomôcku, s ktorou to zvládne každý!

Čítaj viac

Veľkonočný Puffy veniec s deťmi

Pastelové tóny s hravým zdobením, ktoré sú základom pre obľúbenú dekoráciu. Vytvorte si veľkonočný veniec z Puffy vlny. Ruku k dielu pridajú tí najmenší pomocníci.

Čítaj viac

Veľkonočné vajíčka zo špagátu

Sviatky jari otvárajú dvere farebnosti, ale aj našej kreativite. Pripravili sme pre vás aktivitu, ktorá zamestná celú rodinu. Čakanie na Veľkú noc si môžete skrátiť - ako inak - tvorivo. Vyskúšajte návod na veľkonočné vajíčka zo špagátu.

Čítaj viac

Jarné nechty s kvetinovým zdobením

Pastelové odtiene a kvety na akýkoľvek spôsob. V nechtovom dizajne to aktuálne rozkvitá na všetky strany. Chcete oživiť sezónnu manikúru? Vyskúšajte jednoduché zdobenie nechtov, ktoré zvládnu aj začiatočníci.

Čítaj viac

Macrame záložka do knihy

Studnice nekonečnej múdrosti a inšpirácie majú svoj sviatok. Mesiac marec už tradične patrí knihám a NOEZON chce túto špeciálnu udalosť osláviť tiež. Pridajte sa k nám a vytvorte si originálneho spoločníka. Macrame záložka poteší nielen vášnivých knihomoľov.

Čítaj viac

Rozvíjame jemnú motoriku vyšívaním

Vyšívanie pre predškolákov je síce poriadna výzva, no zato obohacujúca a upokojujúca zároveň. Táto handmade technika otvára ďalší stupeň poznania a tvorivosti. Motivujte deti hravou formou a vyšite si spolu s nimi drevené šablóny vo veselých dizajnoch.

Čítaj viac

Vyšívame s najmenšími

Zlepšuje motorické zručnosti, učí trpezlivosti a odbúrava stres. Vyšívanie otvára brány tvorivosti pre každú vekovú kategóriu. Ako k nemu motivovať deti už od útleho veku a prečo by ste ho mali zaradiť do zoznamu voľnočasových aktivít?

Čítaj viac
Copyright Noezon.sk © 2009 - 2024