Návody a inšpirácie

Návody a inšpirácie

Macrame obláčik

Túžite po roztomilej dekorácii do detskej izby? Pripravte si macrame obláčik. Uzlíkovú techniku si zamilujete vy aj vaše deti. Zapojte ich do tejto kreatívy.

Čítaj viac

Ako vyrobiť macrame hviezdu

Tvorivá aktivita, ktorú hravo zvládnu aj tí najmenší. Vyrobte si spolu s nimi macrame hviezdu, ktorá rozžiari každý detský kútik. So špagátmi Natana a drevenými šablónami to bude hračka.

Čítaj viac

Háčkované podšálky z tričkoviny

Obľúbená šálka kávy môže chutiť ešte lepšie. Máte už podšálku, ktorá je súčasťou vášho oddychového rituálu? Uháčkujte si ju spolu s nami!

Čítaj viac

Háčkujeme z prémiovej tričkoviny

Háčkovanie rozhodne nepatrí na poličku starodávnych techník. V súčasnosti je veľmi trendy a oslovuje všetky vekové kategórie. Vyskúšajte inšpiráciu z Natana tričkoviny, ktorú sme priniesli v aprílovom Teleráne.

Čítaj viac

Stolovanie v háčkovanom štýle

Udržateľný spôsob tvorby, ktorý si zamilovala aj mladá generácia. Skúsili ste háčkovanie preniesť do prípravy stolovania? Noezon vás naučí, ako na to! Háčkovaný podnos čaká na svoj prvý aranžmán.

Čítaj viac

Brošňa macrame technikou

Chcete potešiť milovanú osobu? Skúste to tvorivou cestou! Handmade brošňa spraví zo všedného odevu originálny kúsok. Okrem toho ju môžete venovať ako darček celoročne pri rôznych príležitostiach.

Čítaj viac

Macrame na obraze

Umelecké dielo na plátne nemusíte tvoriť len pomocou farieb. Ak máte radi jednoduché a zároveň efektné doplnky, inšpirujte sa našimi aprílovými vstupmi v Teleráne.

Čítaj viac

Dizajnové obrazy zo špagátov

Máte radi jednoduché a efektné doplnky? Dizajnový obraz na stenu si môžete zhotoviť aj z pohodlia obývačky. Naučíme vás, ako skombinovať dve rozdielne techniky a odštartujeme ďalší level tvorivosti.

Čítaj viac

Háčkovanie z tričkoviny

Počuli ste už o tričkovine? Táto unikátna textilná priadza je aktuálnym favoritom na poličkách kreatívcov rôzneho veku aj zamerania. Ak vás láka udržateľná tvorba a chcete jej dať nový rozmer, odštartujte tvorivosť s novými farebnými klbkami.

Čítaj viac

Handmade sveter s ručnou výšivkou

Nejedna z nás má v šatníku kúsok, ktorý čaká na svoje znovuzrodenie. Dnes zo svojich skríň vyberáme pletený sveter a ukážeme vám, ako ho spestriť originálnou výšivkou. Pripravte si vlnu a ihly, ideme na to.

Čítaj viac

Aká priadza sa hodí na jarné a letné pletenie?

Hrubému vrstveniu je koniec. V našich šatníkoch začína byť akosi vzdušnejšie. Teplé zimné svetre postupne odkladáme, to však neznamená, že sa pletených vecí musíme vzdať úplne.

Čítaj viac

Detská Puffy vesta

Mäkučký doplnok, ktorý rozveselí nielen jarné dni. Vesta z Puffy vlny nevyžaduje žiadne špeciálne pomôcky, zvládnete ju upliesť rukami. Potešte svojho drobca a vytvorte mu jedinečný dvojfarebný kúsok.

Čítaj viac
Copyright Noezon.sk © 2009 - 2024