Návody a inšpirácie

Gél lak sada s 36W LCD lampou


ID3540
Je nám to ľúto, no posledný kúsok sme predali v 04/2015. Skúsime Vám však ponúknuť náhradu, ktorá by Vám mohla vyhovovať!

Popis produktu

Sada vytvorená kvalitnými gél lakmi značky Charbonne 15 ml. 36W UV lampa so senzorom, LCD displayom, časovačom a ventilátorom má 4 žiarovky. Gél laky v nej tvrdnú 2 minúty. Táto sada je určená na trvácne lakovanie prírodných nechtov, ktoré zároveň spevní.

noveprofisady

Návod na gél lak nechty. Stiahnite si ho tu!

Lakovanie gél lakom značky Charbonne je trvácne lakovanie a vydrží viac ako 14 dní. Pred lakovaním si pripravíme prírodný necht tak, že si upravíme tvar nechta a brúsnym blokom zmatníme a narušíme jeho povrch. Vzniknuté nečistoty a prach, odstránime kefkou a za pomoci cleanera. Pre dôsledné odmastenie nechtovej platničky aplikujeme nail prep. Pokračujeme primerom, ktorý slúži k lepšiemu priľnutiu gél laku na necht. Na takto hotový necht, nanesieme základnú číru vrstvu nadlaku podlaku a vložíme do 36V UV lampy na vytvrdnutie.

Ak je nadlak podlak vytvrdnutý, môžeme nanášať farebný gél lak. Ten nanášame tak, aby nezatiekol až na kožičku. Ak sa tak stane, pomocou pomarančového drievka zatečený gél lak odstránime. Aby sme docielili výraznú sýtu farbu, nanesieme ho minimálne 2 krát. Za každou vrstvou vkladáme nechty do 36W UV lampy na vytvrdnutie.

Aj pri gél laku, je možné necht dozdobiť glitrami alebo vodolepkou. Zdobenie aplikujeme vtedy, ak máme vrstvy farebného gél laku vytvrdnuté. Na vopred určené miesto, do výpotku, pomocou štetca vložíme vzor. Opäť nanesieme nadlak podlak, čím vodolepku aj celý necht zafixujeme. Po vybratí z lampy odstránime výpotok cleanerom a na nechtovú kožičku aplikujeme výživný olejček. V sade sa nachádza aj kozmetický acetón, ktorým vieme gél lak odstrániť.

Copyright Noezon.sk © 2009 - 2024