Blog

Gél lak sada na nechty mini


ID1806
Je nám to ľúto, no posledný kúsok sme predali v 06/2015. Skúsime Vám však ponúknuť náhradu, ktorá by Vám mohla vyhovovať!

Popis produktu

6-dielny set na maľovanie nechtov gél lakom s UV lampou. V UV lampe je aj potrebný počet žiaroviek. Gél lak na nechtoch vydrží dlhšie ako obyčajný lak. Nechty sú lesklé a pekne upravené. Gél lak je vhodný na prírodné nechty i na umelé nechty. Tvrdne v UV lampe 4 minúty. Výpotok očistite čističom gélu.

Potrebujete návod na gél lak nechty? Stiahnite si ho tu!

Správny postup pri robení gél lak nechtov

Skôr ako začneme si nechty musíme správne pripraviť. Tvar nechtov si pomocou pilníka upravíme do pekného tvaru. Pozatláčame nechtovú kožičku a prebrúsime nechty brúsnym blokom. Z nechtov odstránime prach, ktorý nám vznikol. Na nechty aplikujeme nail prep ale nedávame ho do UV lampy. Tak nanesieme primer. Ani ten nedávame do UV lampy. Na primer už môžeme naniesť prvú vrstvu a tou je nadlak/podlak. Nechty dáme vytvrdnúť do UV lampy na 5 minút. Neutierame lepkavý výpotok ale nanesieme naňho farebný gél lak v jednej alebo dvoch vrstvách. Podľa potreby. Opäť dáme nechty do UV lampy na 5 minút. Poslednou vrstvou je znova nadlak/podlak pre vrátenie lesku. Nechty dáme do lampy na 5 minút a po vytvrdnutí gél laku utrieme lepkavý výpotok čističom gélu. Na záver si na nechtovú kožičku nanasieme olejček a vmasírujeme ho do pokožky.

Copyright Noezon.sk © 2009 - 2022