Návody a inšpirácie

Sada na gél lak s dual lampou


ID7541
Je nám to ľúto, no posledný kúsok sme predali v 07/2024. Skúsime Vám však ponúknuť náhradu, ktorá by Vám mohla vyhovovať!

Popis produktu

26-dielna sada na úpravu nechtov pomocou gél lakov s 48W dual lampou. S touto sadou si pohodlne a rýchlo upravíte nechty ako od profíka. Potrebujete na to len čas a všetko potrebné je už v tejto sade. Sada obsahuje tri farebné a veľmi kvalitné gél laky značky LONEL s výbornou krycou schopnosťou. Ich konzistencie je hustejšia, no napriek tomu sa veľmi dobre nanášajú. Výhodou je tvarovaný štetec do oblúka, ktorý kopíruje oblúčik okolo nechtovej kožičky. Pred ich aplikáciou na nechty je potrebné povrch nechtov prebrúsiť, naniesť primer a ako podkladovú vrstvu použiť podkladový gél lak Pro base. Po vytvrdnutí v lampe neutierame výpotok ale pokračujeme nanášaním dvoch tenkých farebných vrstiev. Každá musí vytvrdnúť v lampe. Posledná vrstva je nadlak Pro top, ktorý po vytvrdnutí v lampe utrieme čističom Cleanerom pomocou buničiny. S výkonnou 24W dual lampou, ktorá je v sade vytvrdnú gély za pár sekúnd. Odporúčame 30 až 60 sekundový časovač. Záleží to od hrúbky nanesenej vrstvy. Nechtovú kožičku ošetrujeme olejčekom.
štítok Výpredaj

Brúsnym blokom je potrebné najprv prírodný necht zmatniť. Prach, ktorý vznikol pri brúsení odstránime a necht odmastíme buničinou a cleanerom. Na priľnutie gélu s nechtovou platničkou použijeme primer, ktorý necháme vstrebať. Ako prvé, nanesieme základnú vrstvu podlaku Pro Base a necháme polymerizovať v Dual lampe 30-60 sekúnd. Po vytvrdnutí vznikne na povchu tejto vrstvy lepkavý film, ktorý neodstraňujeme. Slúži ako väzba pre farebný gél lak na jeho lepšie priľnutie. Farebný gél lak nanášame štetcom ,ktorý je na vrchnáčiku flakónika. Odporúčame aplikovať minimálne dve vrstvy pre lepšiu sýtosť a intenzitu farby. Každú vrstvu necháme zvlášť polymerizovať v Dual lampe 30-60 sekúnd. V sade sú aj vodolepky, ktoré môžeme, ale nemusíme použiť. Vopred si vystrihneme vodolepku a vložíme na pár sekúnd do vody. Po uplynutí času vodolepku mierne osušíme a priložíme na výpotok farebného gél laku. Necht ako aj zdobenie zafixujeme UV leskom alebo nadlakom podlakom. Nechty opäť necháme polymerizovať v Dual lampe. Ak sa na tejto poslednej vrstve vytvorí výpotok, odstránime ho cleanerom.

Chcete zmeniť farbu na nechtoch, ale máte ešte starý gél lak? Odstráňte ho pomocou odraňovača gél laku, ktorý je v sade. Je to rovnako rýchle a jednoduché ako lakovanie nechtov. Na buničinu naneste odstraňovač a následne priložte na nalakované nechty, ktoré obalíte do alobalu. Nechajte pôsobiť 10 až 20 minút a odstráňte alobaly a zvyšky gél laku pomocou pomarančového drievka. Nechty na záver ešte prebrúste.

Copyright Noezon.sk © 2009 - 2024