Blog

Sivo púdrový termo gél lak 6g


ID4671
Je nám to ľúto, no posledný kúsok sme predali v 06/2019. Skúsime Vám však ponúknuť náhradu, ktorá by Vám mohla vyhovovať!

Popis produktu

Termo gél lak mení svoju farbu vplyvom zmeny teploty. Color it č. 2670 je v chlade šedý a zvyšovaním teploty sa mení na púdrový. Nanášajte ho na vytvrdnutú vrstvu nadlaku podlaku. Aplikujte dve tenké vrstvy a každú nechajte vytvrdnúť 2 minúty v UV lampe. Ak máte LED alebo dual lampu, čas tvrdnutia je 30 až 60 sekúnd. Lepkavý film neutierajte a naneste opäť nadlak podlak, ktorý po vytvrdnutí utrite buničinou namočenou cleanerom. Takto sa zbavíte lepkavosti z poslednej vrstvy.
výška 5 cm
šírka 2 cm
dĺžka 2 cm
farba sivá, hnedá
štítok Výpredaj

Gél lak po vytvrdnutí

Tento termo gél lak stačí naniesť v maximálne dvoch vrstvách, pretože má dobrú kryciu schopnosť. V chlade je šedý a v teple sa postupne mení na púdrový. Ako podklad pužite nadlak podlak a tak isto aj ako záverečnú vrstvu na zafixovanie. 

Gél lak po vytvrdnutí

Výhodou gél laku je, že vydrží na nechtoch viac ako 14 dní. Termo gél lak má dobrú konzistenciu a veľmi dobrú pigmentáciu. Jeho farba sa mení pri zmene teploty z pastelovej sivej do púdrovej. Na jemne prebrúsený a odmastený necht nanesieme základnú vrstvu nadlaku podlaku, ktorú necháme vytvrdnúť v UV alebo LED lampe. Pokračujeme farebným termo gél lakom. Ten nanesieme v tenučkej vrstve maximálne 2 krát. Vzniknutý výpotok medzi vrstvami nezotierame. Na záver nanesieme UV lesk alebo nadlak podlak, čím celé lakovanie zafixujeme.

Copyright Noezon.sk © 2009 - 2024