Blog

Fialovo ružový termo gél lak 6g


ID4668
Vašu objednávku odošleme hneď zajtra! Máme 6 kusov
Thermo gél lak color it č. 2630. Pastelový gél lak, ktorý mení svoju farbu podľa teploty okolia. Vhodný na spevnenie prirodzených nechtov. Prvé zmeny zbadáme... Celý popis
Bežná cena 4.99 €
Ušetríte 40% 2.00 €
Naša cena 2.99 €
Zľava platí do 19.04.2024
Uvedené ceny sú s DPH (20%)

Popis produktu

Thermo gél lak color it č. 2630. Pastelový gél lak, ktorý mení svoju farbu podľa teploty okolia. Vhodný na spevnenie prirodzených nechtov. Prvé zmeny zbadáme už pri samotnom nanášaní na necht. Vtedy na štetci vyberieme fialový a pri dotyku s teplým nechtom sa hneď mení na ružový. Nanášame ho na pripravený necht s vytvrdnutou vrstvou nadlaku podlaku. Aplikujeme dve tenké vrstvy a každú dáme do lampy vytvrdnúť. Môžeme použiť UV, LED alebo dual lampu. Po vytvrdnutí nanesieme opäť nadlak podlak a vložíme do lampy. Lepkavý povlak odstránime cleanerom.
výška 5 cm
šírka 2 cm
dĺžka 2 cm
farba fialová, ružová
štítok Výpredaj

Farba pri zmene teploty

Meniacu farbu zbadáme už pri nanesení na necht. V chlade je pastelový fialový a v teple pastelový ružový. Každú vrstvu necháme samostatne vytvrdnúť. Lepkavý výpotok odstránime pomocou buničiny a čističa gélu. 

Farba pri zmene teploty

Rýchle a jednoduché spevnenie prírodných nechtov si vytvoríme aj v pohodlí domova. Oceniteľnou výhodou je, že mení svoju pastelovú farbu pri zmene teploty z fialovej do ružova. Pred lakovaním si pripravíme prírodný necht. Brúsnym blokom jemne narušíme povrch, očistíme a aplikujeme primer, ktorý necháme chvíľku pôsobiť. Ako základnú vrstvu nanesieme nadlak podlak. Ten dáme vytvrdnúť do UV lampy na 2 minúty alebo do LED lampy na 30-60 sekúnd. Pokračujeme farebným gél lakom v tenučkej vrstve. Vďaka silnej pigmentácii ho postačí naniesť raz maximálne dva krát. Za každou vrstvou vkladáme nechty do lampy. Celé lakovanie je potrebné zafixovať nadlakom podlakom alebo UV leskom. Trvácne lakovanie odstránime pomocou kozmetického acetónu.

Copyright Noezon.sk © 2009 - 2024