Blog

Pečiatky na nechty - sada 3 x 5ml


ID963
Je nám to ľúto, no posledný kúsok sme predali v 10/2018. Skúsime Vám však ponúknuť náhradu, ktorá by Vám mohla vyhovovať!

Popis produktu

Pečiatkovacia sada obsahuje biely, čierny a červený lak, 2 doštičky, stierku, razítko. Motívy na kovovej doštičke sú ľahko kombinovateľné s ďalšími ozdobami. Určené pre kreatívne zdobenie nechtov. Aplikácia je jednoduchá. Stačí vybraný motív na doštičke naniesť špeciálny lak na pečiatkovanie, pretrieť dané miesto stierkou, otlačiť motív na pečiatku a následne na necht.
štítok Zľava, Výpredaj

 Sada obsahuje

  • 3x pečiatkovací lak (biely, čierny, červený)

  • 2x kovová doštička

  • 1x razítko

  • 1x  stierka

 Postup pri zdobení:

  1. Z  doštičky odstránime ochrannú fóliu, ktorú na doštičke takmer nevidno.

  2. Vyberieme si vzor na kovovej doštičke a aplikujeme naň pečiatkovací lak.

  3. Stierkou  zotrieme prebytočný lak z doštičky a pomocou razítka otlačíme vzor na vopred pripravený necht.

  4. Vzniknutý ornament zafixujeme vrchným lakom.

Balenie pečiatok na nechty 

Sada na zdobenie obsahuje 2 doštičky so vzormi na pečiatky, razítko, stierku a 3 laky v červenej, bielej a čiernej farbe. Laky majú obsah 5 ml.

Balenie pečiatok na nechty

 

 

Pečiatkovacia sada určená na zdobenie a spestrenie nechtov. V sade nájdete všetko čo potrebujete na vytvorenie ornamentu ako dve kovové doštičky, 3x pečiatkovací lak rôznej farby, razítko a stierku. Zdobenie nechtov je veľmi rýchle. Z doštičky odstránime ochrannú fóliu, ktorú na doštičke takmer nevidno. Vyberieme si vzor na kovovej doštičke a aplikujeme naň pečiatkovací lak. Stierkou zotrieme prebytočný lak z doštičky a pomocou razítka otlačíme vzor na vopred pripravený necht. Vzniknutý ornament zafixujeme vrchným lakom. Aplikácia je jednoduchá. Takto rýchlo a kreatívne si viete nechty ozdobiť.

Copyright Noezon.sk © 2009 - 2022