Blog

  1. parafínový zábal (15)
  2. Parafínová maska 400g

Parafínová maska 400g

BIELENDA

ID4168
BIELENDA
Vašu objednávku odošleme hneď zajtra! Máme posledných 9 kusov
Regeneračná parafínová maska na ruky s vôňou grapefruitu. Obsahuje včelí vosk a mandľový olej. Parafín nechajte roztopiť v parafínovej vaničke. Masku naneste... Celý popis
Naša cena 6.99 €
Uvedené ceny sú s DPH (20%)

Popis produktu

Regeneračná parafínová maska na ruky s vôňou grapefruitu. Obsahuje včelí vosk a mandľový olej. Parafín nechajte roztopiť v parafínovej vaničke. Masku naneste na ruky rovnomerne pomocou štetca alebo ruky priamo ponorte do vaničky. Postup zopakujte 2 - 3 krát a vložte ruky do froté rukavíc. Po 20 minútach ruky vytiahnite a stuhnutú masku jednoducho stiahnite. Ruky ostanú hladké a jemné a navyše dobre prekrvené. Túto parafínovú masku môžete použiť aj na tvár, no nenanášajte ju priamo na pokožku ale na jednorázovú masku z gázy. Pri aplikácii vynechajte miesta s najcitlivejšou pokožkou, ako je okolie očí.
šírka 11 cm
dĺžka 14.5 cm
výška 6.5 cm
farba žltá

Parafínová maska, ktorá obsahuje množstvo vitamínov a minerálov, ktoré priaznivo pôsobia na kožu. Má nielen estetické, ale aj liečebné účinky. Na vykonanie zábalu potrebujeme okrem parafínu aj parafínovú vaničku, kde parafín rozpustíme a zohrejeme. Pred namočením si ruku alebo nohu vydenzifikujeme poprípade urobíme peeling. Končatinu do vaničky s parafínom opatrne namočíme a následne vyberieme. Tento krok vykonáme 2 až 3 krát. Vytvorí sa nám tkz. parafínová rukavica, ktorú zakryjeme mikroténovým sáčkom a následne uterákom alebo termo návlekom. Parafínovú masku necháme účinkovať približne 20 minút. Po skončení masku dôkladne odstránime.

Copyright Noezon.sk © 2009 - 2022