Neonovo oranžový paint gél 5 ml

ID4053

Paint gél má hustú konzistenciu a je ideálny na zdobenie nechtov rôznymi ornamentmi. Pomocou neho budete vedieť jednoducho a rýchlo kresliť tenké línie.... Celý popis

Paint gél má hustú konzistenciu a je ideálny na zdobenie nechtov rôznymi ornamentmi. Pomocou neho budete vedieť jednoducho a rýchlo kresliť tenké línie. Tento typ gélu tvrdne v UV lampe a po vytvrdnutí zanecháva lepkavý výpotok. Do výpotku môžete otlačiť transfer fóliu alebo ho využiť na uloženie kamienkov a iných ozdôb. Zdobenie zafixujte vrchnou vrstvou gélu, ktorý vráti nechtom lesk.
dĺžka 3 cm
šírka 3 cm
výška 2.5 cm
farba oranžová
objem 5 ml

Neónové zdobenie

Paint gél je hustý a pri zdobení nezateká. Kreslenie tenkých čiar a ornamentov je pomocou neho jednoduché. Po vytvrdnutí zanechá lepkavý výpotok a ten môžete využiť na otlačenie fólie. Na záver ho zaficujte vrchnou vrstvou. 

zdob