Návody a inšpirácie

  1. Ohnivo červený one step gél lak LONEL 5 ml

Ohnivo červený one step gél lak LONEL 5 ml


ID3486
Je nám to ľúto, no posledný kúsok sme predali v 12/2018. Skúsime Vám však ponúknuť náhradu, ktorá by Vám mohla vyhovovať!

Popis produktu

Jednofázový gél lak, ktorý nevytvára výpotok a pri použití nepotrebujete nadlak podlak. Stačí nechty prebrúsiť, naniesť nail prep na odmastenie a primer na priľnutie. a potom dve tenké vrstvy gél laku. One step gél lak tvrdne v UV lampe 2 minúty, alebo v LED lampe 30 sekúnd. Po vytvrdnutí ostáva lesklý, takže už nie je potrebné nanášať vrchnú vrstvu.
farba červená
výška 6 cm
šírka 2 cm
dĺžka 2 cm
objem 5 ml

Farba po uschnutí

Tento jednokrokový gél lak je jasnej červenej farby. Stačí ho naniesť na prebrúsené nechty v dvoch tenkých vrstvách. Nie je potrebné používať žiadnu podkladovú a vrchnú vrstvu, po vytvrdnutí ostáva lesklý.

po uschnuti

Ako naniesť červený gél lak

One step gél lak má peknú červenú farbu. Je stredne hustý s dobrou pigmentáciou. Slúži na rýchle upravenie a lakovanie nechtov. Vydrží 7 až 14 dní bez olupovania a praskania. Nanášame ho modeláž alebo prírodný necht. Ako prvé si necht jemne prebrúsime a odmastíme. Hneď pokračujeme v lakovaní farebného gélu. Nanášame dve vrstvy, ktoré necháme v UV alebo LED lampe vytvrdnúť. Nakoniec nenanášame žiaden nadlak podlak. One step je bez výpotku a po vytvrdnutí ostáva krásne lesklý.

Copyright Noezon.sk © 2009 - 2024