Návody a inšpirácie

  1. Čierny LONEL one step gél lak 5 ml

Čierny LONEL one step gél lak 5 ml


ID3526
Je nám to ľúto, no posledný kúsok sme predali v 06/2019. Skúsime Vám však ponúknuť náhradu, ktorá by Vám mohla vyhovovať!

Popis produktu

Gél lak bez použitia nadlaku podlaku. Bezvýpotkový. Nanášajte na vopred zmatnené nechty, ošetrené prípravkami nail prep a primer. Gél lak nechajte vytvrdnúť v UV lampe 2 minúty, alebo v LED lampe 30 sekúnd. Povrch nechtov ostáva po vytvrdnutí lesklý.
výška 6 cm
šírka 2 cm
dĺžka 2 cm
farba čierna
objem 5 ml

Dve vrstvy po uschnutí

Tmavý jednokrokový gél lak pre trvácne lakovanie a spevnenie prírodných nechtov. Vhodný tiež v kombinácii s UV gélom. Gél lak je stredne hustý a jeho použitie je jednoduché. Naneste ho na prebrúsené nechty v tenkej vrstve. Ak je to potrebné, vrstvu zopakujte. Dbajte na to, aby nezatekal ku kožičke. Vložte ruky do UV alebo do LED lampy. Po vytvrdnutí sú nechty lesklé a bez lepkavosti.

dve vrstvy po uschnutí

Je to jednokrokový gél lak, pri ktorom nepotrebujeme žiadnu podkladovú a ani záverečnú vrstvu. Je stredne hustý a dobre pigmentovaný. Aplikujeme ho na jemne prebrúsený prírodný necht v tenkej vrstve a vložíme do UV lampy na 2 minúty. One step gél lak vytvrdne aj v LED alebo DUAL lampe za 30 sekúnd. Po vybratí z lampy vrstvu zopakujeme. Vrstvy opakujeme minimálne 2 krát alebo podľa potreby. One step gél lak nezanecháva žiaden lepkavý film. Po vytvrdnutí je krásne lesklý a bez lepkavosti.

Copyright Noezon.sk © 2009 - 2024