Návody a inšpirácie

Ohrievač na depilačný vosk 40W


ID5530
Je nám to ľúto, no posledný kúsok sme predali v 06/2019. Skúsime Vám však ponúknuť náhradu, ktorá by Vám mohla vyhovovať!

Popis produktu

Ohrievač určený na depilačné vosky s roll-on hlavicou. môžete ho použiť na klasické vosky rozpustné v tukoch, alebo aj na cukrový vosk. Podľa typu vosku sa líši aj dĺžka ohrievania. Cukrový vosk môže byť nahriaty už za 20 minút a klasický vosk za 30 až 40 minút. Pri ohrievaní je potrebné aby bol ohrievač uzatvorený priloženým vrchnákom. Súčasťou balenia je aj kábel na pripojenie do elektrickej siete.
výkon 40 Watt
šírka 7.5 cm
dĺžka 19.5 cm
výška 4.5 cm

Biely ohrievač s modrým vrchnákom

Ohrievač vosku je depilačný prístroj na zohriatie všetkých druhov roll-on voskov. Depilačný ohrievač je skvelou voľbou na zbavenie sa nežiadúceho ochlpenia.

 

Depilačný ohrievač a jeho zapojenie

Ohrievač sa ovláda jednoducho. V balení je aj kábel, ktorý sa zapojí do elektrickej siete ale aj do ohrievača. Ohrievač po krátkej dobe začne vyžarovať teplo. Najprv sa rozohreje len jemne ale po čase je teplota čoraz vyššia, preto je potrebné byť opatrný, aby pri skúšaní teploty ohrievača rukou nedošlo k popáleniu.

Ohrievač s voskom

Ohrievač je bielej farby a na bočnej strane sa nachádza malé okienko, pomocou ktorého môžete kontrolovať hladinu vosku. Ohrievač je menších rozmerov, a preto nie je problém s jeho uskladnením. Takisto je vhodný ako na domáce, tak aj na profesionálne použitie.

Pred vykonávaním samotnej depilácie si necháme najprv zohriať vosk v ohrievači na približne 20-30 minút. Potom už len voskom prejdeme oblasť, z ktorej chceme chĺpky odstrániť a to v smere ich rastu. Následne priložíme papierik a strhávame v opačnom smere. Tento postup je dôležité dodržiavať, aby depilovaná oblasť bola naozaj hladká a dokonale zbavené ochlpenia. Inak hrozí zarastanie chĺpkov do pokožky. Po celom úkone ošetríme podráždenú pokožku a zbavíme ju zvyškov vosku.

Copyright Noezon.sk © 2009 - 2024