Blog

Silcare sequent pink lux 36g


ID4348
Vašu objednávku odošleme hneď zajtra! Máme 10 kusov
Kvalitný ružový číry akryl. Určený na modelovanie na tipy alebo šablóny. Je vhodný aj na zalievanie ozdôb. Aby sa s práškom dalo pracovať je potrebné kombinovať... Celý popis
Naša cena 9.99 €
Uvedené ceny sú s DPH (20%)

Odporúčame dokúpiť

Popis produktu

Kvalitný ružový číry akryl. Určený na modelovanie na tipy alebo šablóny. Je vhodný aj na zalievanie ozdôb. Aby sa s práškom dalo pracovať je potrebné kombinovať ho s liquidom. Namočte štetec do liquidu a tak do akrylu. Na špičke štetca vznikne guľôčka, s ktorou už môžete pracovať. Aplikujte ju roztláčaním po nechte. Pracujte rýchlo, lebo táto hmota tvrdne na vzduchu. Rýchlosť tvrdnutia závisí aj od typu a množstva liquidu, ktorý použijete.
farba ružová
výška 5 cm
dĺžka 6 cm
šírka 6 cm

Modelovací akryl, určený na modelovanie nechtov. Prášok sa za pomoci štetca zmieša spolu s liquidom a vytvorenú hmotu aplikujeme priamo na predĺžený necht. Počas modelovania akrylová hmota tvrdne, preto pracujeme rýchlejšie. Po vytvrdnutí sú nechty číre s jemne ružovým nádychom. Aby boli nechty lesklé prelakujeme ich klasickým čírym lakom alebo UV leskom, ktorý necháme polymerizovať v lampe.

Copyright Noezon.sk © 2009 - 2023