Blog

Silcare sequent cover lux 24g

SILCARE

ID4350
SILCARE
Vašu objednávku odošleme hneď zajtra! Máme posledné 3 kúsky
Maskovací akryl, prirodzene telovej farby. Zvaný tiež kamuflážny. Používa sa na prekrytie alebo zväčšenie nechtového lôžka, ale môžete ním nechty aj predlžovať.... Celý popis
Naša cena 7.99 €
Uvedené ceny sú s DPH (20%)

Odporúčame dokúpiť

Popis produktu

Maskovací akryl, prirodzene telovej farby. Zvaný tiež kamuflážny. Používa sa na prekrytie alebo zväčšenie nechtového lôžka, ale môžete ním nechty aj predlžovať. Je vhodný na tipy aj na šablóny. So samotným akrylom sa pracovať nedá. Potrebujete k nemu liquid. Miešajte ich priamo na štetci. Čiže namočte štetec do liquidu, a potom do akrylu. Vzniknutú hmotu roztláčajte po pripravenom nechte pomocou štetca. Hmota tvrdne na vzduchu, takže nepotrebujete UV lampu, no musíte pracovať rýchlo.
výška 4 cm
šírka 5 cm
dĺžka 5 cm
farba hnedá, ružová

Profesionálny akryl na vytvorenie akrylových nechtov. Púder je kamuflážnej farby, vďaka ktorej zakryjeme nedostatky na nechtovej platničke a predĺžime lôžko. Kľudne ním môžeme vymodelovať aj celé nechty. Vytvorená hmota počas modelovania postupne schne, preto pracujeme rýchlejšie. Ak máme nechty hotové, upravíme ich pilníkom a prelakujeme čírym lakom alebo UV leskom.

Copyright Noezon.sk © 2009 - 2021