Blog

Dvojdielny kozmetický kufrík


ID1805
Vašu objednávku odošleme hneď zajtra! Máme posledné 3 kúsky
Čierny kozmetický kufor má dve časti. Spodná časť má vonkajšie rozmery 25 x 35 x 17 cm a vojde do nej pohodlne 4-žiarovková UV lampa, LED lampa, brúska... Celý popis
Bežná cena 49.99 €
Ušetríte 10% 5.00 €
Naša cena 44.99 €
Zľava platí do 06.07.2022
Uvedené ceny sú s DPH (20%)

Odporúčame dokúpiť

Popis produktu

Čierny kozmetický kufor má dve časti. Spodná časť má vonkajšie rozmery 25 x 35 x 17 cm a vojde do nej pohodlne 4-žiarovková UV lampa, LED lampa, brúska alebo odsávačka. Vrchná časť je tvorená vyklápacími priehradkami na uloženie menších pomôcok. Aj vo vrchnej časti sa pod poličkami ukrýva otvorený priestor. Vonkajšie rozmery celého kufríka sú 25 x 35 x 40 cm
štítok Novinka
farba čierna
šírka 25 cm
dĺžka 35 cm
výška 40 cm

Dvojdielny kufrík

Tento kozmetický kufrík je určený na profesionálne účely. Je vhodný pre nechtové dizajnérky, ale aj pre kaderníčky a kozmetičky. Vďaka tomu, aký je priestranný sa doň zmestí množstvo drobných, ale aj väčších vecí a rôznych pomôcok.

Kufrík po otvorení

Vo vrchnej časti sa nachádzajú police, ktoré sa vyklápajú do strán. Slúžia na uloženie menších pomôcok. Pod poličkami sa ukrýva otvorený priestor na uloženie väčšieho materiálu. Spodná časť je zas ideálna na uloženie lampy, brúsky na nechty alebo iného väčšieho prístroja.

Kufrík po otvorení

Ako sa používa tento kufrík

Vo videu máte možnosť vidieť skutočnú veľkosť tohoto kufríka. Kufrík je veľký a priestranný. Jeho vonkajšie rozmery sú 25 x 35 x 40 cm. Tento elegantný čierny kufrík sa skladá z dvoch častí. Spodná časť kufríka má rozmery 25 x 35 x 17 cm a zmestia sa do nej všetky nami ponúkané 36W UV lampy. Vo vrchnej časti sa nachádzajú vyklápacie priehradky, na ktoré môžete poukladať všetky potrebné veci. Súčasťou kufríka sú dva kľúče na uzamykanie.

Kozmetický kufrík určený na profesionálne použitie. Vhodný pre nechtové dizajnérky, kaderníčky a kozmetičky. Je dostatočne veľký a priestranný. Skladá sa z dvoch odnímateľných častí. Spodná časť je ideálna na uloženie brúsky, lampy alebo iného prístroja. Vrchnú časť je možné používať aj samostatne. Vo vnútri sú štyri výklopné poličky. Pod nimi sa nachádza dostatočne veľký priestor na uloženie väčšieho materiálu. Celý kufrík je vo vnútri vystlaný tmavým zamatom. Je spevnený hliníkovým rámom. Na povrchu sa nachádza jemný vzor, ktorý je možné čistiť mokrou handričkou. Rozmer celého kufríka je 25 x 35 x 40 cm.

Copyright Noezon.sk © 2009 - 2022