Čierny UV gél LONEL bez glitrov 057 5ml

ID1800

Farebný UV gél vhodný na celoplošné zafarbenie. Neobsahuje perleť ani glitre. Je stredne hustý a veľmi dobre pigmentovaný, preto má dobrú kryciu schopnosť.... Celý popis

Bežná cena 3.29 €
Ušetríte 13% 0.43 €
Naša cena 2.86 €
Zľava platí do 10.05.2025
Uvedené ceny sú s DPH (23%)
Farebný UV gél vhodný na celoplošné zafarbenie. Neobsahuje perleť ani glitre. Je stredne hustý a veľmi dobre pigmentovaný, preto má dobrú kryciu schopnosť. napriek tomu odporúčame nanášať ho v dvoch až troch tenkých vrstvách. Vytvrdnúť ho môžeme nechať v UV alebo DUAL lampe. Po vytvrdnutí sa na povrchu čierneho UV gélu vytvorí lepkavý výpotok, ktorý v prípade potreby môžeme očistiť cleanerom a buničinou. Čierny UV gél môžete použiť na gélové alebo polygélové nechty.
farba čierna
výška 2.5 cm
šírka 3 cm
dĺžka 3 cm
objem 5 ml
štítok Zľava

akciaHALLOWEEN

Gél po nanesení

UV gél nanášajte v dvoch tenkých vrstvách. Jednotlivé vrstvy nechajte vytvrdnúť v UV lampe a po vytvrdnutí z nechtov očistite výpotok. 

po naneseni