Návody a inšpirácie

Tmavo modrý termo pigment 0,5g


ID5276
Na sklade Máme už len 1 kúsok!
Pigmentový prášok, na vytvorenie vlastných termo gélov, ktoré menia farbu podľa teploty. Veľmi dobre sa rozpúšťa a nevytvára hrudky. Môžete ho použiť aj... Celý popis
Naša cena 2.99 €
Uvedené ceny sú s DPH (20%)

Odporúčame dokúpiť

Popis produktu

Pigmentový prášok, na vytvorenie vlastných termo gélov, ktoré menia farbu podľa teploty. Veľmi dobre sa rozpúšťa a nevytvára hrudky. Môžete ho použiť aj do gél lak, akrylu a laku na nechty. V kombinácii s farebnými gélmi vám vzniknú rôzne odtiene termo gélov. V chlade prevláda farba s vmiešaným pigmentom, no pribúdaním tepla sa farba pigmentu vytráca a je viditeľný použitý farbený gél. Vmiešaním pigmentu sa kvalita a ani vlastnosti materiálu nemenia, teda ani čas tvrdnutia.
štítok Novinka
výška 1.5 cm
šírka 3 cm
dĺžka 3 cm
farba modrá

Pigmentový prášok vmiešaný do rôznych gélov

Na vzorkách bol vmiešaný modrý termo prášok do číreho, bieleho a ružového gélu. Vmiešaním ľahko rozpustného termo prášku do laku, akrylu, UV gélu, alebo gél laku sa vlastnosti materiálov nemenia. Ľahko si tak vytvoríte svoj vlastný termo odtieň. 

Tmavo modrý pigment na nechty, ktorý pri zmene teploty mení svoju farbu. Maličké množstvo pigmentu aplikujeme do číreho alebo farebného gélu a poriadne premiešame. Pigment sa veľmi dobre rozpúšťa a vďaka tomu sa vytvorí jednoliata farba. Gél nanesieme na necht a necháme vytvrdnúť v lampe. Farebný termo pigment môžeme primiešať do akrylu, gél laku, laku alebo akrylových farieb.

Copyright Noezon.sk © 2009 - 2024