Návody a inšpirácie

Dual UV LED lampa S3 PRO 48W/24W


Je nám to ľúto, no posledný kúsok sme predali v 06/2019. Skúsime Vám však ponúknuť náhradu, ktorá by Vám mohla vyhovovať!

Popis produktu

Kombinovaná UV LED lampa na gélové nechty. Je vhodná aj na gél lak a vytvrdne v nej aj polygél. Jej veľkou výhodou je rýchle tvrdnutie materiálu. Pri nastavení časovača 10, 30 alebo 60 sekúnd sa zapne s výkonom 48W. Tento výkon môžete znížiť alebo napäť zvýšiť pridržaním tlačidla 99s. Ak si zvolíte časovač 99 sekúnd, lampa sa spustí na 24W. Tento slabší výkon je vhodný na citlivejšie nechty. Pri 48W vytvrdnú gél laky za 10-30 sekúnd a UV gély za 60 sekúnd. Vo vnútri je zabudovaný senzor, ktorý reaguje na pohyb. Takto sa prístroj po vložení ruky zapne na 48W a 120 sekúnd. Po zapnutí sa zobrazí plynutie času vo vrchnej časti. Displej pri vypnutej lampe nie je vidieť. Výhodou je možnosť uloženia času do pamäte. Urobíte tak vtedy ak zvolený čas, napr. 30s pridržíte cca 2 sekundy. Po uplynutí tohto času nabehne na displej zapamätaný čas a lampu spustíte vložením ruky. Vysúvateľné dno je vhodným doplnkom, pretože ho môžete dezinfikovať. Vo vnútri lampy je 36 diód, ktoré nie je potrebné meniť. Veľmi praktická lampa, predovšetkým do salónov. Nezaberá veľa miesta, pretože jej rozmery sú 21,3 x 20 x 10 cm. Napájaná z elektrickej siete pomocou sieťového kábla.
farba biela
šírka 20 cm
dĺžka 21.3 cm
výška 10 cm
výkon 48 Watt, 24 Watt

Napájanie lampy

UV LED lampa sa napája do elektrickej siete pomocou elektrického kábla. Pripojením do siete sa na lampe rozsvieti display, ktorý je zabudovaný pod obalom na vrchnej strane. Lampa má výkon 48W. Stlačením tlačidla Double power sa tento výkon zníži na 24W.

Odnímateľné dno

Profesionálna lampa má možnosť dno odstrániť. Túto možnosť oceníte pri čistení a údržbe lampy. Vďaka tomu je možné lampu využiť aj pri pedikúre.

Diódy lampy

Dual lampa má v sebe zabudované 36 LED diódy s vlnovou dĺžkou 365 + 405 nm. Ich svietivosť je viac ako 50 000 hodín, vďaka tomu ich nie je potrebné vymieňať.

 

Ovládanie lampy

Celé ovládanie lampy sa nachádza na jej vrchnej strane. Disponuje troma časovačmi na 10, 30 a 60 sekúnd a tlačidlom na dlhé svietenie. Má možnosť uložiť zvolený čas do pamäte zariadenia.  

 

Profesionálna Dual lampa na gélové nechty, ktorá je určená do profesionálnych salónov a zariadení. Je možné ju použiť aj v pohodlí domova. Má moderný dizajn bielo striebornej farby. Posuvné odnímateľné dno oceníte pri údržbe lampy. Vďaka tomu je možné lampu použiť aj pri pedikúre. Výrobca zabudoval do lampy 36 LED diód, ktoré majú svietivosť 50 000 hodín. Na jej vrchnej strane sa nachádza jednoduché ovládanie, ktoré sa skladá z troch časovačov na 10, 30 a 60 sekúnd a tlačidlo na dlhé svietenie, ktoré je max. 99 sekúnd. Pri voľbe dlhého svietenia sa automaticky zmení výkon z 48W na 24W. Nižší výkon je vhodný pre klientky, ktoré majú citlivé nechty. Bez problémov v nej vytvrdnú všetky druhy gélov a gél lakov do niekoľkých sekúnd. Samozrejmosťou je pohybový senzor. Rozmer je 20.5 x 22 x 10,5 cm

Copyright Noezon.sk © 2009 - 2024