Návody a inšpirácie

Biela dual UV LED lampa na nechty 9W


ID3535
Je nám to ľúto, no posledný kúsok sme predali v 09/2018. Skúsime Vám však ponúknuť náhradu, ktorá by Vám mohla vyhovovať!

Popis produktu

Praktická dual UV LED lampa, v ktorej vytvrdnú LED gély a gél laky za 60 sekúnd. No vytvrdne v nej aj tenká vrstva UV gélu a to za 90 sekúnd. Pri hrubšej vrstve je čas dlhší. Veľmi šikovná, univerzálna malá lampa s trvalou životnosťou bez výmeny žiaroviek. Napája sa do elektrickej siete. Po zapnutí príslušným tlačidlom svieti 30 sekúnd a potom sama vypne. Má 4 protišmykové nožičky. Lampa nemá zadnú stranu, čiže je ako tunel, či most. Preto pri používaní dbajte na správne umiestnenie ruky, aby bola pod LED diódami. Pri zlom uložení pod lampu môže dôjsť k nerovnomernému zatvrdnutiu materiálu. Rozmery 16 x 8,2 x 7 cm.
farba biela
výkon 9 Watt
dĺžka 16 cm
šírka 8.2 cm
výška 7 cm

Napájanie lampy

Lampa sa zapája pomocou kábla s adaptérom do elektrickej siete. Malá, univerzálna UV LED lampa, vďaka čomu v nej vytvrdnú všetky druhy gélov a gél lakov. Lampa má 3 diódy, ktoré nie je potrebné vymieňať.

Napájanie lampy

Malá dual LED/UV lampa na nechty

Lampa má 9W a je bielej farby. Jej dizajn pripomína most alebo tunel, vďaka čomu je veľmi praktická. Je ultra ľahká a nezaberá veľa miesta, preto je vhodná aj na cestovanie. Lampa má tri diódy, ktoré sa nevymieňajú. Vytvrdnú v nej LED gély a gél laky za 30 až 60 sekúnd a UV gély za 90 sekúnd. Na lampe je malé okrúhle tlačidlo, s ktorým ju zapneme aj vypneme. Po stlačení tlačidla sa lampa zapne na 30 sekúnd a po uplynutí času sa sama vypne. Súčasťou balenia je aj adaptér. Rozmery 16 x 8,2 x 7 cm.

Copyright Noezon.sk © 2009 - 2024