Blog

Ružová dual UV LED lampa 48W


ID4749
Vašu objednávku odošleme hneď zajtra! Máme posledných 8 kusov
Biela lampa so zrkadlovým ružovým pásom, ktorý má v strede zabudovaný display. Ten je viditeľný až po rozsvietení lampy, kedy sa začne rátať čas. V tejto... Celý popis
Bežná cena 64.99 €
Ušetríte 45% 29.00 €
Naša cena 35.99 €
Zľava platí do 09.02.2023
Uvedené ceny sú s DPH (20%)

Odporúčame dokúpiť

Popis produktu

Biela lampa so zrkadlovým ružovým pásom, ktorý má v strede zabudovaný display. Ten je viditeľný až po rozsvietení lampy, kedy sa začne rátať čas. V tejto UV LED lampe vytvrdnú extra rýchlo akékoľvek gély a gél laky. Pri UV géloch ušetríte najmenej minútu na každom vytvrdzovaní, pretože ho postačí nechať v lampe len 30 až 60 sekúnd. Rovnako rýchlo vytvrdne aj polygél. Gél laky a LED gély vytvrdnú ešte rýchlejšie a to už za 15 až 30 sekúnd. Je to veľká úspora času. 21 rovnomerne rozložených diód zabezpečuje dokonalé tvrdnutie materiálu. Nemá nastaviteľný časovač. Čas sa prirátava po sekundách najviac do 99 sekúnd. Potom prístroj zhasne a zapne sa opätovným vložením ruky. Rozmer 27 x 17 x 9 cm.
farba biela, ružová
výkon 48 Watt
šírka 17 cm
dĺžka 27 cm
výška 9 cm
štítok Výpredaj

Kódy produktu

Ovládanie a zapajánie dual lampy

Lampa sa ovláda len vďaka senzoru pohybu. Vložením ruky do vnútra sa zapne a vybratím sa vypne. Čas sa odpočítava na displei, ktorý je na vrchu lampy. Zapája sa pomocou kábla a adaptéra do elektrickej siete.

LED žiarovky

Tvrdnutie gélov zabezpečuje 21 LED UV diód. Netreba ich vymieňať, pretože majú dlhú životnosť. Za veľmi krátky čas v nej vytvrdnú gél laky, LED gély a UV gély. 

Dual lampa s veľmi jednoduchým ovládaním, ktoré si hneď zamilujete. Je v modernom dizajne ružovo bielej farby. Na jej vrchnej strane je zabudovaný displej, ktorý ukazuje čas svietenia. Lampa nedisponuje žiadnymi tlačidlami. Zapnete ju vložením ruky do lampy a rovnako vybratím ruky lampu vypnete. Obsahuje 21 diód s výkonom 48W. V lampe vytvrdnú všetky druhy gélov a gél lakov. UV gély vytvrdnú za 30 až 60 sekúnd, LED gély a gél laky za 30 sekúnd. Lampa je ľahká a praktická na akýkoľvek pracovný stôl. Jej rozmer je 270 x 170 x 90 mm.

Copyright Noezon.sk © 2009 - 2023