Blog

Číry UV gél LONEL 5 ml

LONEL

ID1355
LONEL
Vašu objednávku odošleme hneď v pondelok Máme viac ako 50 kusov
Stavebný UV gél je hustý, no v tenkej vrstve ho môžeme použiť aj namiesto podkladového gélu. Zalievame doň ozdoby a modelujeme ním C-oblúk. Vďaka jeho... Celý popis
Bežná cena 3.49 €
Ušetríte 23% 0.80 €
Naša cena 2.69 €
Zľava platí do 04.07.2022
Uvedené ceny sú s DPH (20%)

Odporúčame dokúpiť

Popis produktu

Stavebný UV gél je hustý, no v tenkej vrstve ho môžeme použiť aj namiesto podkladového gélu. Zalievame doň ozdoby a modelujeme ním C-oblúk. Vďaka jeho hustote sa s ním veľmi dobre pracuje na šablóny, ale aj na tipy. V UV lampe tvrdne 2 minúty. Lepkavý výpotok, ktorý vzniká pri tvrdnutí odstráňte čističom gélu len ak je to nutné. Táto lepkavosť totiž vytvára väzbu medzi jednotlivými vrstvami gélov. Tento gél je vhodný aj na predlžovanie pomocou fiberglass vlákna, ktoré je ako štetinky.
šírka 3 cm
výška 2.5 cm
dĺžka 3 cm
farba číra
objem 5 ml
štítok Zľava

Hustota UV gélu

Nechty s transfer fóliou

Ako pracovať s UV gélom, ktorý je hustý.

S veľmi hustým UV gélom sa ťažšie pracuje. Preto pri modelovaní musíme byť trpezlivý. Vďaka hustote nesteká, preto môžeme modelovať viac nechtov naraz. Najprv nanesieme základnú vrstvu stavebného gélu a vložíme do UV lampy. Na vytvrdnutý necht aplikujeme väčšie množstvo gélu a postupne ho modelujeme do dokonalého c-oblúku. Keďže gél nemá samovyrovnávaciu schopnosť, štetec očistíme, namočíme do cleaneru a následne ním vyrovnáme tvar a nerovnosti. Vymodelovaný necht vložíme do UV lampy. Po vytvrdnutí odstránime výpotok, pilníkom upravíme tvar a nanesieme lesk.

Copyright Noezon.sk © 2009 - 2022