Blog

Brúska na nechty JSDA JD200 35W


ID5123
Vašu objednávku odošleme hneď zajtra! Máme posledných 8 kusov
Profesionálna brúska JSDA JD200 s výkonom 35W. Slúži na opracovanie gélových, akrylových ale aj prirodzených nechtov, taktiež ju môžete použiť na pedikúru.... Celý popis
Naša cena 52.90 €
Uvedené ceny sú s DPH (20%)

Odporúčame dokúpiť

Popis produktu

Profesionálna brúska JSDA JD200 s výkonom 35W. Slúži na opracovanie gélových, akrylových ale aj prirodzených nechtov, taktiež ju môžete použiť na pedikúru. Má moderný dizajn, je vyrobená z najlepších materiálov a skladá sa z kvalitných komponentov. Vďaka starostlivému prevedeniu a prísnym kontrolám, ktorými brúska prechádza, je zárukou kvality. Má 30 000 otáčok za minútu, preto je vhodná na domáce použitie aj do salónov. Má nastaviteľný smer rotácie pre ľavú alebo pravú stranu, ktorý si prepínate na zdroji. Rýchlosť otáčok si môžete plynule regulovať ručným otáčaním potenciometra. Súčasťou balenia je aj stojan na pero a základná sada nástavcov na brúsenie. Je veľmi tichá a vibrácie pera sú eliminované na minimum. Hmotnosť brúsneho pera je 160 g.
šírka 19 cm
dĺžka 25 cm
výška 9 cm
farba ružová
výkon 35 Watt
otáčky 30000 ot./min

Zdroj brúsky

Do elektrickej siete sa brúska napája prostredníctvom kábla. Má moderný dizajn a vďaka starostlivému prevedeniu a prísnym kontrolám, ktorými brúska prechádza, je zárukou kvality. Má 30 000 otáčok za minútu, preto je vhodná na domáce použitie aj do salónov.

Zdroj brúsky

Ovládanie brúsky

Brúska s výkonom 35W, ktorá slúži na opracovanie gélových, akrylových ale aj prirodzených nechtov. Do prednej strany brúsky sa napája brúsne pero. Na brúske sa nachádza tlačidlo zapnutia a vypnutia. Jednoduché a logické ovládanie, pomocou ktorého si nastavíte intenzitu brúsnych otáčok.

Ovládanie brúsky

Brúsne pero

Hmotnosť brúsneho pera je 160 g.  Výhodou je, že vibrácie pera sú eliminované na minimum. Súčasťou balenia je praktický stojan na pero. Pero je z kovového materiálu a pripája sa do prednej strany zdroja brúsky. Nadstavce sa doň upínajú pootočením rukoväte, vďaka čomu dlhodobo pevne držia. 

Brúsne pero

Profesionálna brúska na nechty na profesionálne aj domáce použitie. Brúska je vyrobená z kvalitných materiálov čo zaručuje aj jej výrobca. Skladá sa z kovového pera a napájacej jednotky. Jej ovládanie ako zapnutie brúsky, potenciometer a voľba smeru rotácie na nachádza na zdroji. Súčasťou balenia je plastový stojan na brúsne pero a sada nadstavcov. Brúska má 30 000 ot/min.

Copyright Noezon.sk © 2009 - 2022